Sukno

W naszej ofercie znajdą Państwo najciekawsze i estetyczne artykuły propagandowe takie jak flagi, sukno, maszty, czy mównice. Są to produkty efektowne, które przykują uwagę i wprowadzą odpowiedni klimat do danego wydarzenia. Dzięki nam Święta Państwowe będą miały odpowiednią oprawę. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Druk wielkoformatowy Wrocław

Zależy Ci na tym, aby uzyskać materiały poligraficzne, które pod każdym względem będą odpowiadały na Twoje oczekiwania? Zależy Ci na wysokiej jakości, świetnym nasyceniu kolorów i precyzji wykończenia? Specjalnością wrocławskiego Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „WRODRUK” jest druk wielkoformatowy, który uznawany jest za bardzo efektywne narzędzie reklamowe. Dzięki temu, że wykonujemy go na nowoczesnych urządzeniach i przy zastosowaniu wyselekcjonowanych materiałów możecie być pewni w pełni profesjonalnej realizacji.

Standy reklamowe

Wykonujemy różne wielkości standy, od malutkich po wielkie "szafy" reklamowe. Proponujemy różne formy produkowanych modeli - od prostej po rozbudowane. Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala nam a zaprojektowanie konstrukcji ekspozytora kartonowego, która będzie funkcjonalna a zarazem odpowiednia dla potrzeb klienta oraz produktu.

Monitoring mediów

Od lat twoja firma inwestuje w działania promocyjne, ale nie jesteś usatysfakcjonowany z wyników sprzedaży? Sprawdź, czy twoja strategia marketingowa jest słuszna i prawidłowo prowadzona. Specjalistyczny monitoring mediów pozwoli odpowiedzieć na pytanie, który typ kampanii przynosi najlepsze rezultaty.

Leżaki z nadrukiem

Leżaki ogrodowe z nadrukiem to hit naszej oferty! Zaczynamy letni sezon, a więc czas na zakupienie wygodnego leżaka do ogrodu lub na plażę. Wejdź na naszą stronę internetową, wybierz najlepszy leżak oraz ciesz się produktem najwyższej jakości, niską ceną oraz atrakcyjnymi warunkami współpracy. Wszystkie chętnie osoby zapraszamy do kontaktu.

Producent plandek na wymiar

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 12 lat, gdzie zajmujemy się wytwarzaniem, między innymi, bannerów reklamowych, namiotów oraz wielu innych artykułów tego typu. Dzięki bogatemu doświadczeniu jako producent plandek na wymiar, posiadamy obecnie bardzo szeroką ofertę, która pozwala nam zaposkoić potrzeby zróżnicowanych klientów.