Sukno

W naszej ofercie znajdą Państwo najciekawsze i estetyczne artykuły propagandowe takie jak flagi, sukno, maszty, czy mównice. Są to produkty efektowne, które przykują uwagę i wprowadzą odpowiedni klimat do danego wydarzenia. Dzięki nam Święta Państwowe będą miały odpowiednią oprawę. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Druk wielkoformatowy Wrocław

Zależy Ci na tym, aby uzyskać materiały poligraficzne, które pod każdym względem będą odpowiadały na Twoje oczekiwania? Zależy Ci na wysokiej jakości, świetnym nasyceniu kolorów i precyzji wykończenia? Specjalnością wrocławskiego Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „WRODRUK” jest druk wielkoformatowy, który uznawany jest za bardzo efektywne narzędzie reklamowe. Dzięki temu, że wykonujemy go na nowoczesnych urządzeniach i przy zastosowaniu wyselekcjonowanych materiałów możecie być pewni w pełni profesjonalnej realizacji.

Reklama Katowice

Chcesz zainwestować w mobilną reklamę? Niewątpliwie jest to skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi do Twojej oferty, który nie wiąże się z dużymi wydatkami, za to może dotrzeć do dużej liczby odbiorców w krótkim czasie. Nasza agencja Eblis zajmuje się oklejaniem samochodów ma Śląsku oraz w okolicach Katowic, tworząc trwałe reklamy, które są odporne na ścieranie i warunki pogodowe. Zapewniamy profesjonalne usługi, które spełnią wszystkie oczekiwania pod względem jakości wykonania, trwałości produktu, a także ceny.

Standy reklamowe

Wykonujemy różne wielkości standy, od malutkich po wielkie "szafy" reklamowe. Proponujemy różne formy produkowanych modeli - od prostej po rozbudowane. Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala nam a zaprojektowanie konstrukcji ekspozytora kartonowego, która będzie funkcjonalna a zarazem odpowiednia dla potrzeb klienta oraz produktu.

Monitoring mediów

Od lat twoja firma inwestuje w działania promocyjne, ale nie jesteś usatysfakcjonowany z wyników sprzedaży? Sprawdź, czy twoja strategia marketingowa jest słuszna i prawidłowo prowadzona. Specjalistyczny monitoring mediów pozwoli odpowiedzieć na pytanie, który typ kampanii przynosi najlepsze rezultaty.