Dj na wesele pomorskie

Konferansjerka to moja pasja. Zajmuję się profesjonalnym i kompleksowym organizowaniem imprez od strony muzycznej i artystycznej. Znam najnowsze trendy i najpopularniejsze konkursy, które pozwolą Twoim gościom doskonale się zrelaksować i zabawić. Zapewniam specjalistyczne oświetlenie i nagłośnienie. Dj na wesele w woj. pomorskim zaprasza!

Metaloplastyka Łódź

W naszej pracowni znajdą Państwo szereg usług, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma MetalChem zajmuje się profesjonalną metaloplastyką. Zatrudniani fachowcy wykonują elementy stalowe, które są stosowane jako barierki mocowane na schodach i innych przedmiotów aranżacji wnętrz. Podejmujemy się realizacji nietypowych i trudnych zamówień, dzięki temu jesteśmy bezkonkurencyjni. Zlecenia realizujemy terminowo i posiadamy uprawnienia do wykonywania prac konserwatorskich.

Kubek personalizowany

Spośród dziesiątek prezentów, które oferuje rynek, wybierz kubek personalizowany od naszej firmy! Unikalny, kreatywny, a przy tym praktyczny - to idealny upominek dla bliskiej osoby lub dla partnerów i klientów. Dzięki naszym najnowocześniejszym technologiom naniesiemy dowolny projekt, logo czy sentencję.

Ketron event

Kilka instrumentów w jednym? Tak, to możliwe. Ketron Event to sprzęt, który ma 76 połważonych klawiszy, dwurdzeniowy procesor, 128 głosów polifonii, 2 programy VOICE, 3 sekcje Groove z loopami i patternami mid do wyboru, tryb DRAWBAR ORGAN, 400 akompaniamentów, perkusję gitarę, bas i wiele więcej. Brzmi jak idealny instrument? To z pewnością marzenie niejednego muzyka, zarówno profesjonalnego, jak i amatorskiego. Z nim wszystko jest możliwe — odgrywanie znanych kawałków i tworzenie swoich własnych kompozycji.