Fotograf chrzest Łódź

Od wielu lat pasjonujemy się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie tworzeniem wyjątkowych zdjęć, które pomogą utrwalić najważniejsze chwile w życiu każdej rodziny, czy też Młodej Pary. Fotograf z Foto-Grafka działa na terenie Łodzi, przygotowując sesje plenerowe, a także w prywatnym studiu dla noworodków, dzieci, kobiet w ciąży, a także podczas ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych. Każde nasze zdjęcie charakteryzuje się właściwym doborem kadru, a także niezbędną ostrością oraz szerokimi działaniami edytorskimi.

Dj na wesele pomorskie

Konferansjerka to moja pasja. Zajmuję się profesjonalnym i kompleksowym organizowaniem imprez od strony muzycznej i artystycznej. Znam najnowsze trendy i najpopularniejsze konkursy, które pozwolą Twoim gościom doskonale się zrelaksować i zabawić. Zapewniam specjalistyczne oświetlenie i nagłośnienie. Dj na wesele w woj. pomorskim zaprasza!

Plenerowe sesje zdjęciowe

Fotografie są niesamowitą pamiątką. Przypominają nam wspaniałe momenty z naszego życia. Dlatego też oferujemy plenerowe sesje zdjęciowe. Dzięki nim, uwiecznione zostaną niezwykłe momenty artystyczne w wybranym przez Ciebie stylu. Wejdź już dziś do naszego sklepu i zdecyduj, który klimat najlepiej do Ciebie pasuje.

obrazy do sypialni

Dostępne w naszym asortymencie ręcznie malowane obrazy odznaczają się wysoką jakością, atrakcyjną ceną i przede wszystkim oryginalnością stylu. Proponujemy obrazy, które wypełnią Twoje wnętrza wyjątkowym pięknem i elegancją. Już dziś postaw na nowoczesne rozwiązania - wybierz nasze obrazy ręcznie malowane! Zachęcamy wszystkie osoby, doceniające prawdziwe piękno, do odwiedzenia naszej strony internetowej, zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej. Serdecznie zachęcamy również do kontaktu!

Motywy ludowe

Jesteś bardzo przywiązana do polskich tradycji i z zapartym tchem podziwiasz naszą różnorodność regionalną i etniczną? Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, która obejmuje motywy ludowe. Możesz zaopatrzyć się u nas w akcesoria domowe, takie jak serwetki lub inne dodatki codzienne.

wytwornica baniek

Festyn osiedlowy, urodziny córki czy syna lub inne eventy można łatwo urozmaicić wykorzystując sprzęt, jakim jest wytwornica baniek. Urządzenia potrzebują zasilania w postaci prądu lub baterii oraz odpowiedniego płynu. Produkty są lekkie i mają niewielkie rozmiary, dzięki temu można je przenosić wedle potrzeb.