Fotograf Wrocław

Potrzebny Ci dobry fotograf, który zadba o to, by dzień ślubu pozostał w Twej pamięci do końca życia - ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Doświadczenie, indywidualne podejście do każdej sesji i pasja włożona w wykonywanie zdjęć - wszystko to czeka na Ciebie wyłącznie u tego artysty. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji.

Fotograf chrzest Łódź

Od wielu lat pasjonujemy się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie tworzeniem wyjątkowych zdjęć, które pomogą utrwalić najważniejsze chwile w życiu każdej rodziny, czy też Młodej Pary. Fotograf z Foto-Grafka działa na terenie Łodzi, przygotowując sesje plenerowe, a także w prywatnym studiu dla noworodków, dzieci, kobiet w ciąży, a także podczas ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych. Każde nasze zdjęcie charakteryzuje się właściwym doborem kadru, a także niezbędną ostrością oraz szerokimi działaniami edytorskimi.

Sesje noworodkowe Bydgoszcz

Specjalizujemy się w fotografowaniu najważniejszych chwil z życia rodzinnego. Świeżo upieczonym rodzicom z Bydgoszczy i okolic oferujemy urocze sesje noworodkowe, które odbywają się między 5 a 14 dniem życia dziecka. Dzięki temu, że maluch przesypia znaczną część dnia ani przygotowania, ani same zdjęcia nie są dla niego stresujące. Rodzice natomiast mają pamiątkę na całe życie w postaci ślicznej fotografii.

Klej magiczny

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę. Wśród wielu dostępnych pozycji znajdują się artykuły papiernicze. Są to, między innymi, farby, markery, antyramy, ale także artykuły odpowiednie dla dzieci - jak klej magiczny, który nie powoduje podrażnień skóry i ze względu na swoje właściwości, pozwala na wprowadzanie poprawek już po połączeniu elementów. Serdecznie zapraszamy.

Wirtualne spacery Kraków

Nawet najpiękniejsze zdjęcia nie umożliwią nam dokładnego zapoznania się z mieszkaniem, które chcemy kupić lub hotelem, do którego się wybieramy. Wirtualne spacery przygotowane za pomocą technologii VR pozwalają na bardzo dokładne obejrzenia obiektu. Jesteśmy firmą z Krakowa, ale obsługujemy klientów również z Podkarpacia, Śląska i Małopolski.