Fotograf Wrocław

Potrzebny Ci dobry fotograf, który zadba o to, by dzień ślubu pozostał w Twej pamięci do końca życia - ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Doświadczenie, indywidualne podejście do każdej sesji i pasja włożona w wykonywanie zdjęć - wszystko to czeka na Ciebie wyłącznie u tego artysty. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji.

Fotograf chrzest Łódź

Od wielu lat pasjonujemy się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie tworzeniem wyjątkowych zdjęć, które pomogą utrwalić najważniejsze chwile w życiu każdej rodziny, czy też Młodej Pary. Fotograf z Foto-Grafka działa na terenie Łodzi, przygotowując sesje plenerowe, a także w prywatnym studiu dla noworodków, dzieci, kobiet w ciąży, a także podczas ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych. Każde nasze zdjęcie charakteryzuje się właściwym doborem kadru, a także niezbędną ostrością oraz szerokimi działaniami edytorskimi.

Sesje noworodkowe Bydgoszcz

Specjalizujemy się w fotografowaniu najważniejszych chwil z życia rodzinnego. Świeżo upieczonym rodzicom z Bydgoszczy i okolic oferujemy urocze sesje noworodkowe, które odbywają się między 5 a 14 dniem życia dziecka. Dzięki temu, że maluch przesypia znaczną część dnia ani przygotowania, ani same zdjęcia nie są dla niego stresujące. Rodzice natomiast mają pamiątkę na całe życie w postaci ślicznej fotografii.