Artykuły papiernicze

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne papiernicze artykuły: teczki, notesy, zeszyty, notatniki, dzienniki kancelaryjne. wizytowniki, bloczki samoprzylepne, kostki papierowe, bloki, segregatory oraz wiele innych produktów. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy Państwu zaoferować niezwykle korzystne ceny wszystkich naszych produktów. Nasze artykuły papiernicze przydadzą się w prowadzeniu biura, czy hotelu! Posiadamy także maszyny biurowe, materiały eksploatacyjne a także produkty do archiwizacji.

Zaopatrzenie biur Warszawa

Naszą specjalnością jest kompleksowe zaopatrzenie biur na terenie Warszawy i nie tylko. Udostępniamy w naszej ofercie artykuły papiernicze, materiały biurowe, sprzęt komputerowy i do prezentacji, a także artykuły higieniczne i spożywcze. W jednym miejscu możesz znaleźć wszytko, co konieczne jest do prawidłowego funkcjonowania Twojego biura.

Wirtualne biuro Ursynów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wirtualne biuro, dzięki któremu będziecie mogli uzyskać siedzibę dla swojej firmy na terenie Warszawy Ursynów. Nasz lokal położony jest w atrakcyjnym biurowcu. Dzięki temu uzyskacie profesjonalne przestrzenie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zapraszamy do kontaktu.

aplikacja urlopowa

Proponowany przez nas system usprawnia i ułatwia pracę działu HR. Oferowana aplikacja urlopowa sprawia, że pracownik może sam wstępnie planować swoje dni wolne od pracy, a następnie już tylko oczekiwać na zatwierdzenie ich lub niezatwierdzenie przez Dział Personalny. Osoba zatrudniona składając swój wniosek musi określić rodzaj nieobecności oraz czas, na jaki opuszcza stanowisko pracy.

Odpowiedzialność prokurenta

Gdy dłużnik okazuje się być niewypłacalny kilka podmiotów, określonych w prawie upadłościowym, może wystąpić z wnioskiem o ogłoszenie upadłości. Odpowiedzialność prokurenta za brak złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości swojego jest przedmiotem sporów wśród prawników. Według niektórych, nie ponosi się za to konsekwencji prawnych.

pozyskiwanie pracowników z europy wschodniej

Jedną z naszych misji jest pozyskiwanie pracowników z Europy Wschodniej. Dzięki temu, nie tylko dajemy równe szanse osobom z kraju i z poza niego, jeśli chodzi o zatrudnienie, ale również mamy większy wybór, jeśli chodzi o przyjmowanie naprawdę wykwalifikowanych fachowców, którzy mają potrzebne w naszej dziedzinie umiejętności.

Złoto Kraków

Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż biżuterii i sztabek szlachetnego kruszcu w Krakowie. Skup umożliwia każdemu klientowi posiadającemu np. stare łańcuszki lub zniszczone pierścionki, które nie mają wartości sentymentalnej, możliwość wymiany wszystkich tych ozdób na sztabki, które są doskonałym zabezpieczeniem finansowym i nigdy nie stracą na wartości.

Kredyty gotówkowe

Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań w przypadku braku pieniędzy są kredyty gotówkowe. Efinansowi to zespół specjalistów, którzy fachowo doradzą wybór najlepszego kredytu na rynku. Zgłoś się do nas, a przekonamy Cię, że kredyty gotówkowe możliwe są na atrakcyjnych warunkach. Efinansowi to dobre rozwiązanie, zapraszamy!

GPS monitoring

Kiedy masz do wyboru standardowe papierowe mapy i atlasy samochodowe, a z drugiej strony zamontowanie lokalizatora w aucie - to drugie rozwiązanie jest znacznie wygodniejsze. Dzięki monitoringowi GPS nie musisz zatrzymywać się co chwilę na drodze, by znaleźć na mapie dalszą trasę. Co za tym idzie, oszczędzasz sporo czasu i nerwów. System, na podstawie cyfrowej, co kilkadziesiąt sekund uaktualnianej mapie, pokieruje kierowcą po wszystkich zakrętach i objazdach, wybierze trasę najkrótszą i najszybszą.

Tonery Prism do drukarek laserowych

W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz między innymi tonery prism do drukarek laserowych. Są to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się długim czasem eksploatacji oraz intensywnością barw. Dostępne są rozwiązania dopasowane do konkretnych modeli najpopularniejszych urządzeń.