Artykuły papiernicze

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne papiernicze artykuły: teczki, notesy, zeszyty, notatniki, dzienniki kancelaryjne. wizytowniki, bloczki samoprzylepne, kostki papierowe, bloki, segregatory oraz wiele innych produktów. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy Państwu zaoferować niezwykle korzystne ceny wszystkich naszych produktów. Nasze artykuły papiernicze przydadzą się w prowadzeniu biura, czy hotelu! Posiadamy także maszyny biurowe, materiały eksploatacyjne a także produkty do archiwizacji.

aplikacja urlopowa

Proponowany przez nas system usprawnia i ułatwia pracę działu HR. Oferowana aplikacja urlopowa sprawia, że pracownik może sam wstępnie planować swoje dni wolne od pracy, a następnie już tylko oczekiwać na zatwierdzenie ich lub niezatwierdzenie przez Dział Personalny. Osoba zatrudniona składając swój wniosek musi określić rodzaj nieobecności oraz czas, na jaki opuszcza stanowisko pracy.

Odpowiedzialność prokurenta

Gdy dłużnik okazuje się być niewypłacalny kilka podmiotów, określonych w prawie upadłościowym, może wystąpić z wnioskiem o ogłoszenie upadłości. Odpowiedzialność prokurenta za brak złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości swojego jest przedmiotem sporów wśród prawników. Według niektórych, nie ponosi się za to konsekwencji prawnych.

pozyskiwanie pracowników z europy wschodniej

Jedną z naszych misji jest pozyskiwanie pracowników z Europy Wschodniej. Dzięki temu, nie tylko dajemy równe szanse osobom z kraju i z poza niego, jeśli chodzi o zatrudnienie, ale również mamy większy wybór, jeśli chodzi o przyjmowanie naprawdę wykwalifikowanych fachowców, którzy mają potrzebne w naszej dziedzinie umiejętności.

Złoto Kraków

Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż biżuterii i sztabek szlachetnego kruszcu w Krakowie. Skup umożliwia każdemu klientowi posiadającemu np. stare łańcuszki lub zniszczone pierścionki, które nie mają wartości sentymentalnej, możliwość wymiany wszystkich tych ozdób na sztabki, które są doskonałym zabezpieczeniem finansowym i nigdy nie stracą na wartości.

Długopisy z grawerem

Czy wiesz, że solidne, metalowe długopisy z grawerem sprawdzą się doskonale jako gadżety promocyjne? Takie właśnie zestawy artykułów piśmienniczych możesz zamówić w dlugopiscosmo.pl. Specjalizujemy się w profesjonalnych gadżetach reklamowych z nadrukami i zdobieniem laserowym. Jesteśmy w stanie nanieść na produkt dowolny obraz, napis, co tylko zechcecie. Oferujemy sprawdzone rozwiązania nie tylko dla marketingu. Zapraszamy do skorzystania z oferty na nowoczesne notesy i inne upominki.

Rodzinny kredyt mieszkaniowy

Przygotowujesz się do zakupu wymarzonej nieruchomości? Z nami możesz to zrealizować łatwiej niż myślisz! Proponujemy Ci rodzinny kredyt mieszkaniowy - rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb, które pozwoli Tobie i Twoim bliskim cieszyć się własnym kątem bez obciążania domowego budżetu. Atrakcyjne oprocentowanie i długi okres spłaty - wszystko, by procedura przebiegała sprawnie i bez stresu. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasz doradca finansowy podpowie Ci jak skorzystać z oferty.