producent skrzyń drewnianych

Specjalnością przedsiębiorstwa Export Pack Polska Sp. z o.o. jest kompleksowa obsługa przewozu towarów drogą morską, lotniczą oraz lądową. Zajmujemy się produkcją opakowań dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta, a także kształtu i rozmiaru konkretnego ładunku. Dysponujemy również doświadczeniem logistycznym oraz powierzchnią magazynową o wielkości ponad 40 000 m2. Zapewniamy więc obsługę wszystkich etapów realizacji zleceń eksportowych i importowych, w tym przechowywanie, pakowanie oraz wysyłkę towarów.

ISO 27001

Nasza firma zajmuje się kompleksową pomocą we wdrażaniu różnego rodzaju certyfikatów, w tym między innymi ISO 27001. Jeśli chcesz, aby Twoje przedsiębiorstwo zyskało miano odpowiedzialnego społecznie, to nasza firma pomoże Ci osiągnąć ten cel. Certyfikaty ISO z pomocą naszej firmy bedą w Twoich rękach.

Biuro rachunkowe Kraków

Nasza firma zajmuje się doradztwem w sprawach księgowo-podatkowych, udzielając klientom wszelkich niezbędnych wyjaśnień każdej kwestii związanej z finansami. Dodatkowo podejmujemy się reprezentowania podatników przed Urzędem Skarbowym. Nasze biuro rachunkowe działa w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Artykuły papiernicze

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne papiernicze artykuły: teczki, notesy, zeszyty, bloki, segregatory oraz wiele innych produktów. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy Państwu zaoferować niezwykle korzystne ceny wszystkich naszych produktów. Nasze artykuły papiernicze przydadzą się w prowadzeniu biura, czy hotelu!

internetowe biuro rachunkowe

Jedyne w swoim rodzaju internetowe biuro rachunkowe we zaprasza klientów oczekującej fachowej pomocy. Pracują u nas ludzie, którzy wykonują swoją pracę z zaangażowaniem i sumiennością. Dzięki temu nasze biuro jest miejscem chętnie odwiedzanym przez przedsiębiorców. Dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z usług na najwyższym poziomie.

Prince2 foundation practitioner

Jeżeli pragniesz wykorzystać potencjał Prince2 Foundation Practitioner do tego, by znacząco podwyższyć poziom kwalifikacji i umiejętności Twojego zespołu, to skorzystaj z naszej pomocy. Nie tylko szkolenia, ale również i sposób prowadzenia zajęć przez naszych ekspertów pozwoli Ci odkryć zupełnie nowy potencjał tego narzędzia. O wyjątkowości tego rozwiązania świadczą m.in. komentarze dotychczasowych uczestników kursów. Skorzystaj więc z przygotowanego przez nas Pakietu Rozwojowego i przekonaj się, jak wiele korzystnych zmian pozostaje na wyciągnięcie ręki.

Tłumaczenia ustne dla firm

Wykonywane przez nas tłumaczenia ustne dla firm to zawsze najwyższy poziom realizacji zleceń. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, proponując wszystkim klientom najkorzystniejsze rozwiązania. Zainwestuj zatem w precyzyjne wykonywanie zadań i ciesz się najlepszą ofertą na rynku! Gorąco zachęcamy do współpracy.

Zaopatrzenie biur Warszawa

Naszą specjalnością jest kompleksowe zaopatrzenie biur na terenie Warszawy i nie tylko. Udostępniamy w naszej ofercie artykuły papiernicze, materiały biurowe, sprzęt komputerowy i do prezentacji, a także artykuły higieniczne i spożywcze. W jednym miejscu możesz znaleźć wszytko, co konieczne jest do prawidłowego funkcjonowania Twojego biura.

Obsługa konferencji Warszawa

W zakresie naszych usług znajduje się kompleksowa obsługa konferencji odbywających się zarówno na terenie Warszawy, jak i innych miast. Oferujemy elementy wyposażenia, takie jak mównice, krzesła, stoliki, fotele, podesty i wiele innych. W zależności od Państwa potrzeb, udostępniamy również sprzęt konferencyjny.

Wirtualne biuro Ursynów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wirtualne biuro, dzięki któremu będziecie mogli uzyskać siedzibę dla swojej firmy na terenie Warszawy Ursynów. Nasz lokal położony jest w atrakcyjnym biurowcu. Dzięki temu uzyskacie profesjonalne przestrzenie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zapraszamy do kontaktu.