Biuro rachunkowe Kraków

Nasza firma zajmuje się doradztwem w sprawach księgowo-podatkowych, udzielając klientom wszelkich niezbędnych wyjaśnień każdej kwestii związanej z finansami. Dodatkowo podejmujemy się reprezentowania podatników przed Urzędem Skarbowym. Nasze biuro rachunkowe działa w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Artykuły papiernicze

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne papiernicze artykuły: teczki, notesy, zeszyty, bloki, segregatory oraz wiele innych produktów. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy Państwu zaoferować niezwykle korzystne ceny wszystkich naszych produktów. Nasze artykuły papiernicze przydadzą się w prowadzeniu biura, czy hotelu!

internetowe biuro rachunkowe

Jedyne w swoim rodzaju internetowe biuro rachunkowe we zaprasza klientów oczekującej fachowej pomocy. Pracują u nas ludzie, którzy wykonują swoją pracę z zaangażowaniem i sumiennością. Dzięki temu nasze biuro jest miejscem chętnie odwiedzanym przez przedsiębiorców. Dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z usług na najwyższym poziomie.

Prince2 foundation practitioner

Jeżeli pragniesz wykorzystać potencjał Prince2 Foundation Practitioner do tego, by znacząco podwyższyć poziom kwalifikacji i umiejętności Twojego zespołu, to skorzystaj z naszej pomocy. Nie tylko szkolenia, ale również i sposób prowadzenia zajęć przez naszych ekspertów pozwoli Ci odkryć zupełnie nowy potencjał tego narzędzia. O wyjątkowości tego rozwiązania świadczą m.in. komentarze dotychczasowych uczestników kursów. Skorzystaj więc z przygotowanego przez nas Pakietu Rozwojowego i przekonaj się, jak wiele korzystnych zmian pozostaje na wyciągnięcie ręki.

Tłumaczenia ustne dla firm

Wykonywane przez nas tłumaczenia ustne dla firm to zawsze najwyższy poziom realizacji zleceń. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, proponując wszystkim klientom najkorzystniejsze rozwiązania. Zainwestuj zatem w precyzyjne wykonywanie zadań i ciesz się najlepszą ofertą na rynku! Gorąco zachęcamy do współpracy.

Zaopatrzenie biur Warszawa

Naszą specjalnością jest kompleksowe zaopatrzenie biur na terenie Warszawy i nie tylko. Udostępniamy w naszej ofercie artykuły papiernicze, materiały biurowe, sprzęt komputerowy i do prezentacji, a także artykuły higieniczne i spożywcze. W jednym miejscu możesz znaleźć wszytko, co konieczne jest do prawidłowego funkcjonowania Twojego biura.

Obsługa konferencji Warszawa

W zakresie naszych usług znajduje się kompleksowa obsługa konferencji odbywających się zarówno na terenie Warszawy, jak i innych miast. Oferujemy elementy wyposażenia, takie jak mównice, krzesła, stoliki, fotele, podesty i wiele innych. W zależności od Państwa potrzeb, udostępniamy również sprzęt konferencyjny.

Wirtualne biuro Ursynów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wirtualne biuro, dzięki któremu będziecie mogli uzyskać siedzibę dla swojej firmy na terenie Warszawy Ursynów. Nasz lokal położony jest w atrakcyjnym biurowcu. Dzięki temu uzyskacie profesjonalne przestrzenie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zapraszamy do kontaktu.

PIT 2019

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego serwisu internetowego, w którym umieszczamy systematycznie informacje dotyczące funkcjonowania systemu podatkowego w Polsce. Podpowiadamy, jak rozliczyć PIT w 2019 roku (za rok ubiegły) oraz udostępniamy w tym celu darmowy program. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

aplikacja urlopowa

Proponowany przez nas system usprawnia i ułatwia pracę działu HR. Oferowana aplikacja urlopowa sprawia, że pracownik może sam wstępnie planować swoje dni wolne od pracy, a następnie już tylko oczekiwać na zatwierdzenie ich lub niezatwierdzenie przez Dział Personalny. Osoba zatrudniona składając swój wniosek musi określić rodzaj nieobecności oraz czas, na jaki opuszcza stanowisko pracy.

Kropki klejowe

Największym atutem naszego przedsiębiorstwa jest wszechstronność działania. Firma Unobrad oferuje usługi z zakresu szeroko rozumianej poligrafii oraz introligatorni. Pragnęlibyśmy zwrócić Państwa uwagę na nasze kropki klejowe. Są one idealną metodą mocowania różnego rodzaju kart plastikowych, płyt CD, próbek kosmetycznych oraz innych gadżetów reklamowych. W zależności od wielkości i rodzaju produktu promocyjnego możemy zaproponować różne siły substancji łączącej. Sprawdź dostępne wymiary na naszej stronie internetowej.