Artykuły papiernicze

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne papiernicze artykuły: teczki, notesy, zeszyty, notatniki, dzienniki kancelaryjne. wizytowniki, bloczki samoprzylepne, kostki papierowe, bloki, segregatory oraz wiele innych produktów. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy Państwu zaoferować niezwykle korzystne ceny wszystkich naszych produktów. Nasze artykuły papiernicze przydadzą się w prowadzeniu biura, czy hotelu! Posiadamy także maszyny biurowe, materiały eksploatacyjne a także produkty do archiwizacji.

Zaopatrzenie biur Warszawa

Naszą specjalnością jest kompleksowe zaopatrzenie biur na terenie Warszawy i nie tylko. Udostępniamy w naszej ofercie artykuły papiernicze, materiały biurowe, sprzęt komputerowy i do prezentacji, a także artykuły higieniczne i spożywcze. W jednym miejscu możesz znaleźć wszytko, co konieczne jest do prawidłowego funkcjonowania Twojego biura.

Obsługa konferencji Warszawa

W zakresie naszych usług znajduje się kompleksowa obsługa konferencji odbywających się zarówno na terenie Warszawy, jak i innych miast. Oferujemy elementy wyposażenia, takie jak mównice, krzesła, stoliki, fotele, podesty i wiele innych. W zależności od Państwa potrzeb, udostępniamy również sprzęt konferencyjny.

Wirtualne biuro Ursynów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wirtualne biuro, dzięki któremu będziecie mogli uzyskać siedzibę dla swojej firmy na terenie Warszawy Ursynów. Nasz lokal położony jest w atrakcyjnym biurowcu. Dzięki temu uzyskacie profesjonalne przestrzenie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zapraszamy do kontaktu.

PIT 2019

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego serwisu internetowego, w którym umieszczamy systematycznie informacje dotyczące funkcjonowania systemu podatkowego w Polsce. Podpowiadamy, jak rozliczyć PIT w 2019 roku (za rok ubiegły) oraz udostępniamy w tym celu darmowy program. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

aplikacja urlopowa

Proponowany przez nas system usprawnia i ułatwia pracę działu HR. Oferowana aplikacja urlopowa sprawia, że pracownik może sam wstępnie planować swoje dni wolne od pracy, a następnie już tylko oczekiwać na zatwierdzenie ich lub niezatwierdzenie przez Dział Personalny. Osoba zatrudniona składając swój wniosek musi określić rodzaj nieobecności oraz czas, na jaki opuszcza stanowisko pracy.

Wycena opcji menedżerskich

Budowanie zaangażowania wśród kadry, a zwłaszcza wśród pracowników wyższego szczebla wpłynie korzystnie na bilans finansowy przedsiębiorstwa. Jeżeli firma dąży do efektów długoterminowych najbardziej wymierne korzyści przyniesie zastosowanie instrumentów motywowania finansowego. Wycena opcji menedżerskich jest uzależniona od rodzaju pakietu, na który się Państwo zdecydują.

szkolenia controlling

Pragniesz rozwijać swoją firmę w zakresie nowoczesnych form zbierania danych i zarządzania nimi? W tym celu powstały nasze szkolenia. Controlling finansowy jest niezbędny do tego, aby sprawnie rozporządzać zarobkami w działalności. Uczestników kursu uczymy metod, łączących biznes z systemami informatycznymi.

Usługi Fulfillment

Nasz zespół doświadczonych magazynierów oferuje kompleksowe usługi fulfillment - przechowujemy, pakujemy i wysyłamy paczki naszych Klientów oraz zajmujemy się ewentualnymi zwrotami. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, wiesz doskonale, ile czasu i trudu potrafi zająć należyte przygotowanie logistyczne firmy. Decydując się na współpracę z nami, zyskasz kontrolę nad wszystkimi procesami logistycznymi oraz więcej czasu, który możesz poświęcić na budowanie relacji z klientami.

Odpowiedzialność prokurenta

Gdy dłużnik okazuje się być niewypłacalny kilka podmiotów, określonych w prawie upadłościowym, może wystąpić z wnioskiem o ogłoszenie upadłości. Odpowiedzialność prokurenta za brak złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości swojego jest przedmiotem sporów wśród prawników. Według niektórych, nie ponosi się za to konsekwencji prawnych.

Leasing maszyn rolniczych

Przedmiotem naszej działalności jest leasing maszyn rolniczych. Dzięki współpracy z nami Twoja firma zyska opłacalne rozwiązania, które korzystnie wpłyną na jej prosperowanie i pozwolą Ci na zaoszczędzenie pieniędzy. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów - zdecyduj się na leasing maszyn i przekonaj się, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie.

pozyskiwanie pracowników z europy wschodniej

Jedną z naszych misji jest pozyskiwanie pracowników z Europy Wschodniej. Dzięki temu, nie tylko dajemy równe szanse osobom z kraju i z poza niego, jeśli chodzi o zatrudnienie, ale również mamy większy wybór, jeśli chodzi o przyjmowanie naprawdę wykwalifikowanych fachowców, którzy mają potrzebne w naszej dziedzinie umiejętności.

Finiata finansowanie dla firm

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw. Finiata to finansowanie dla firm od 1000 do 100 000 zł, które uzyskać można w niezwykle łatwy sposób. Pieniądze wypłacać można w okresie 6 miesięcy od momentu przydzielenia środków. Wystarczy skorzystać ze specjalnego narzędzia, a wybrana kwota znajdzie się na koncie w przeciągu 10 minut.