rejestracja znaku towarowego

By skutecznie uchronić się przed działaniem konkurencji, warto zadbać o bezpieczeństwo logo. Jako biuro BG Patent zajmujemy się świadczeniem usług prawnych z zakresu takich czynności, jak tworzenie i rejestracja znaku towarowego oraz zastrzeganie nazwy firmy. Doradzamy przedstawicielom małych oraz średnich przedsiębiorstw, a także informujemy o zmianach zachodzących w ochronie własności intelektualnej.

Kancelaria adwokacka Gdańsk

Świadcząca usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych z całego Trójmiasta kancelaria adwokacka adwokat Dominiki Fafińskiej zajmuje się przede wszystkim udzielaniem kompleksowych porad prawnych m.in. z zakresu prawa rodzinnego, karnego, czy też gospodarczego oraz reprezentowaniem klientów przed sądem. Siedziba biura znajduje się w Gdańsku.

Dezynfekcja po zwłokach

Prowadzicie Państwo hotel, albo funkcjonujecie jako spółdzielnia mieszkaniowa i dowiedzieliście się właśnie, że któraś z osób Wam podległych zmarła, popełniła samobójstwo lub została zamordowana? Każde pomieszczenie, w którym ciało przebywało koniecznie trzeba wyczyścić i tym właśnie zajmujemy się w zakresie działań firmy Gred Gruppe.

wiązki samochodowe skup

Skup wiązek samochodowych - niskie ceny, najwyższa jakość obsługi i profesjonalna współpraca na atrakcyjnych warunkach. Wybierając naszą firmę możesz liczyć na to, że korzystanie z naszych usług przyniesie Ci wiele korzyści. Chcesz dowiedzieć się, co oprócz skupu wiązek samochodowych możemy Ci zaoferować - wejdź na naszą stronę.

Ochrona danych osobowych szkolenie

Nasza kancelaria prawna zajmuje się m.in. przeprowadzaniem kursów z zakresu bezpieczeństwa informacji. Szkolenie z ochrony danych osobowych i podstaw socjotechniki to kurs, w trakcie którego uczestnicy zapoznają się z najważniejszymi ustawami i regulacjami, które decydują o sposobie przechowywania i administrowania personaliami.

Kancelaria adwokacka Jelenia Góra

Przyjmowani są Klienci, którzy potrzebują pomocy z zakresu między innymi prawa administracyjnego, rodzinnego, karnego, a także pracy i ubezpieczeń społecznych. Kancelaria Adwokacka Bugaj z siedzibą w Jeleniej Górze zajmuje się między innymi sprawami o podział majątku wspólnego, kontakty z dzieckiem, a także o alimenty oraz rozwód.