Kancelaria adwokacka Gdańsk

Świadcząca usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych z całego Trójmiasta kancelaria adwokacka adwokat Dominiki Fafińskiej zajmuje się przede wszystkim udzielaniem kompleksowych porad prawnych m.in. z zakresu prawa rodzinnego, karnego, czy też gospodarczego oraz reprezentowaniem klientów przed sądem. Siedziba biura znajduje się w Gdańsku.

Dezynsekcja po zmarłych Warszawa

Prowadzicie Państwo hotel, albo funkcjonujecie jako spółdzielnia mieszkaniowa i dowiedzieliście się właśnie, że któraś z osób Wam podległych zmarła, popełniła samobójstwo lub została zamordowana? Każde pomieszczenie, w którym ciało przebywało koniecznie trzeba wyczyścić i tym właśnie zajmujemy się w zakresie działań firmy Gred Gruppe. Dezynsekcja po zmarłych tylko u Nas!

Licytacje komornicze

Jako kancelaria, zajmujemy się eksmisjami oraz prowadzeniem aukcji ruchomości i nieruchomości na terenie Mokotowa, Wilanowa i Ursynowa. W obu przypadkach licytacje komornicze planowane są z wyprzedzeniem, a informacja o lokalizacji i cenie wywołania upubliczniona na stronie biura. Ponadto świadczymy usługi z zakresu zabezpieczania roszczeń oraz osobistych oględzin mienia.

Notariusz Bydgoszcz

Zgodnie z Notarialnym Rejestrem Testamentów z 2012 roku, każdy notariusz upoważniony jest do przeszukiwania zagranicznych rejestrów testamentów. Ponadto w naszej kancelarii w Bydgoszczy sporządzamy poświadczenia o własnoręczności podpisu i zgodności kopii lub wyciągu z oryginalnym dokumentem oraz wiele innych czynności notarialnych.

Notariusz Szczecin

Na bieżąco zajmuję się poświadczaniem zgodności kopii z okazanymi dokumentami, daty otrzymania dokumentu czy daty pozostawania przy życiu danej osoby. Jako notariusz prowadzę własną kancelarię zlokalizowaną w Szczecinie. Jestem również tłumaczem języka niemieckiego - mogę występować jako tłumacz przysięgły w sądzie.

porady prawne

Prowadzę kancelarię notarialną w Suchej Beskidzkiej. Oferuję Państwu porady prawne, konsultacje, a także sporządzanie aktów ustanowienia hipotek, poświadczeń dziedziczenia, ustanowienia służebności oraz użytkowania. Do dokonywanych przeze mnie czynności należą ponadto legalizacje własnoręczności podpisów i małżeńskie umowy majątkowe.

Sprawy covidowe i odszkodowania

Nasza kancelaria radcowska zajmuje się udzielaniem pomocy w wielu gałęziach prawa. Wśród nich można wyróżnić pomoc frankowiczom przy kredytach, a także sprawy covidowe i odszkodowania. Czas pandemii pokazał nam, jak bardzo musimy przeorganizować nasze życie zawodowe i prywatne, także pod względem prawnym.

Bankructwo osoby fizycznej

Nasze biuro zajmuje się doradztwem oraz wsparciem w postępowaniach wynikających z wydarzenia, jakim jest bankructwo osoby fizycznej. Pomagamy ogłosić upadłość konsumencką, przygotowujemy niezbędne wnioski, kompletujemy wymagane dokumenty. Nasi klienci reprezentowani są przez zawodowych pełnomocników.

Ochrona obiektów

Zajmujemy się zabezpieczaniem mienia, w tym przede wszystkim budynków biurowych. Oferowana przez nas stacjonarna ochrona obiektów realizowana jest przez przeszkolonych pracowników, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie w wykonywaniu swoich obowiązków. Świadczyliśmy usługi również dla właścicieli osiedli mieszkaniowych oraz instytucji naukowych.