Licytacje komornicze

Jako kancelaria, zajmujemy się eksmisjami oraz prowadzeniem aukcji ruchomości i nieruchomości na terenie Mokotowa, Wilanowa i Ursynowa. W obu przypadkach licytacje komornicze planowane są z wyprzedzeniem, a informacja o lokalizacji i cenie wywołania upubliczniona na stronie biura. Ponadto świadczymy usługi z zakresu zabezpieczania roszczeń oraz osobistych oględzin mienia.

Notariusz Szczecin

Na bieżąco zajmuję się poświadczaniem zgodności kopii z okazanymi dokumentami, daty otrzymania dokumentu czy daty pozostawania przy życiu danej osoby. Jako notariusz prowadzę własną kancelarię zlokalizowaną w Szczecinie. Jestem również tłumaczem języka niemieckiego - mogę występować jako tłumacz przysięgły w sądzie.

Porady prawne Tychy

Nasza kancelaria zapewnia porady prawne na terenie miasta Tychy. Zajmujemy się prowadzeniem mediacji, obsługi procesowej przed sądami powszechnymi, arbitrażowymi i administracyjnymi, jak i reprezentowaniem klientów przy negocjacjach. Oferujemy usługi z zakresu działań kodeksów karnych, cywilnych, energetycznych czy rodzinnych.

Monitoring wizyjny

Zajmujemy się ochroną poszczególnych posesji, dóbr lub osób, dlatego do naszych usług należy także monitoring wizyjny. Oferujemy instalowanie kamer, które włączają się w momencie aktywowania alarmu i przesyłają obraz do naszego centrum nadzoru, w którym sprawdzamy obraz, a następnie podejmujemy odpowiednie działania.

Konsultacja prawna online

Porady prawne online ciągle jeszcze sprawiają wrażenie propozycji dość egzotycznej i większość z nas z powątpiewaniem wypowiada się na temat ich skuteczności. Trudno nam wyobrazić sobie, że bez bezpośredniego kontaktu z prawnikiem można dowiedzieć się czegoś na temat problemów z jakimi się zmagamy. Tymczasem istnieją już miasta, w których wcale nie brakuje kancelarii polecających tego rodzaju usługi.

Kontener na gruz

Generalny remont, prace nad elewacją? Podczas takich robót powstaje wiele odpadów, które zalegają na działce nieruchomości. U nas można zamówić kontener na gruz, co pozwala nie tylko na ograniczenie zanieczyszczenia posesji, ale także ułatwia pozbycie się odpadów po zakończeniu wszelkich prac. Mamy kilka rodzajów pojemności!

Adwokat Ełk

Oferuję usługi prawne małym i dużym przedsiębiorstwom, klientom indywidualnym oraz rolnikom. Reprezentuję klientów na każdym etapie postępowania, czyli przedsądowym, w trakcie trwania procesu sądowego oraz po zapadnięciu i uprawomocnieniu wyroku. Zajmuję się też m.in. opiniowaniem umów. Jako adwokat działam na terenie Ełku.

Utylizacja odpadów kosmetycznych

Nasza firma od wielu lat oferuje odbiór, recykling i utylizacje odpadów kosmetycznych i farmaceutycznych. Wszystkie nasze działania są zgodne z decyzjami środowiskowymi. Dzięki temu spełniamy wyśrubowane warunki norm krajowych i europejskich dotyczących środowiska. Decyzje środowiskowe to określenie jakie wymagania powinny spełniać nasze usługi, by nie szkodzić środowisku naturalnemu!

Licytacje komornicze Ostrów Wielkopolski

Znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej liczne licytacje komornicze. Ostrów Wielkopolski stanowi miasto, gdzie możecie Państwo także spotkać się w zlokalizowanej na terenie naszego miasta siedzibie naszej kancelarii ze specjalistą, który udzieli Państwu informacji odnośnie obecnie prowadzonych aukcji. Możecie Państwo u nas znaleźć wycenę zarówno nieruchomości, jak i licznych ruchomości, jakie znajdują się na terenie, a także w okolicach naszego miasto. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami.