Dezynsekcja po zmarłych Warszawa

Prowadzicie Państwo hotel, albo funkcjonujecie jako spółdzielnia mieszkaniowa i dowiedzieliście się właśnie, że któraś z osób Wam podległych zmarła, popełniła samobójstwo lub została zamordowana? Każde pomieszczenie, w którym ciało przebywało koniecznie trzeba wyczyścić i tym właśnie zajmujemy się w zakresie działań firmy Gred Gruppe. Dezynsekcja po zmarłych tylko u Nas!

Licytacje komornicze

Jako kancelaria, zajmujemy się eksmisjami oraz prowadzeniem aukcji ruchomości i nieruchomości na terenie Mokotowa, Wilanowa i Ursynowa. W obu przypadkach licytacje komornicze planowane są z wyprzedzeniem, a informacja o lokalizacji i cenie wywołania upubliczniona na stronie biura. Ponadto świadczymy usługi z zakresu zabezpieczania roszczeń oraz osobistych oględzin mienia.

Notariusz Szczecin

Na bieżąco zajmuję się poświadczaniem zgodności kopii z okazanymi dokumentami, daty otrzymania dokumentu czy daty pozostawania przy życiu danej osoby. Jako notariusz prowadzę własną kancelarię zlokalizowaną w Szczecinie. Jestem również tłumaczem języka niemieckiego - mogę występować jako tłumacz przysięgły w sądzie.

Kancelaria radcowska

Nasza kancelaria radcowska zajmuje się udzielaniem pomocy w wielu gałęziach prawa. Wśród nich można wyróżnić pomoc frankowiczom przy kredytach, a także sprawy covidowe i odszkodowania. Czas pandemii pokazał nam, jak bardzo musimy przeorganizować nasze życie zawodowe i prywatne, także pod względem prawnym.

Ochrona obiektów

Zajmujemy się zabezpieczaniem mienia, w tym przede wszystkim budynków biurowych. Oferowana przez nas stacjonarna ochrona obiektów realizowana jest przez przeszkolonych pracowników, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie w wykonywaniu swoich obowiązków. Świadczyliśmy usługi również dla właścicieli osiedli mieszkaniowych oraz instytucji naukowych.

Pogrzeby Olkusz

W chwili, gdy tracimy bliską osobę, trudno nam się skupić na dopełnieniu szeregu formalności. W wielu zadaniach może wyręczyć nas zakład pogrzebowy. Zakład Pogrzebowy Moria świadczy usługi funeralne w Olkuszu. O każdej porze dnia i nocy zajmujemy się transportem ciała z miejsca zgonu do chłodni. Zajmujemy się przygotowaniem zmarłego do ostatniego pożegnania. Kompleksowo przygotowujemy ceremonię. Oferujemy krzyże, trumny, urny i wieńce. W trudnych chwilach możecie Państwo liczyć na nasze wsparcie.

Porady prawne Tychy

Nasza kancelaria zapewnia porady prawne na terenie miasta Tychy. Zajmujemy się prowadzeniem mediacji, obsługi procesowej przed sądami powszechnymi, arbitrażowymi i administracyjnymi, jak i reprezentowaniem klientów przy negocjacjach. Oferujemy usługi z zakresu działań kodeksów karnych, cywilnych, energetycznych czy rodzinnych.

Monitoring wizyjny

Zajmujemy się ochroną poszczególnych posesji, dóbr lub osób, dlatego do naszych usług należy także monitoring wizyjny. Oferujemy instalowanie kamer, które włączają się w momencie aktywowania alarmu i przesyłają obraz do naszego centrum nadzoru, w którym sprawdzamy obraz, a następnie podejmujemy odpowiednie działania.

Konsultacja prawna online

Porady prawne online ciągle jeszcze sprawiają wrażenie propozycji dość egzotycznej i większość z nas z powątpiewaniem wypowiada się na temat ich skuteczności. Trudno nam wyobrazić sobie, że bez bezpośredniego kontaktu z prawnikiem można dowiedzieć się czegoś na temat problemów z jakimi się zmagamy. Tymczasem istnieją już miasta, w których wcale nie brakuje kancelarii polecających tego rodzaju usługi.

Kontener na gruz

Generalny remont, prace nad elewacją? Podczas takich robót powstaje wiele odpadów, które zalegają na działce nieruchomości. U nas można zamówić kontener na gruz, co pozwala nie tylko na ograniczenie zanieczyszczenia posesji, ale także ułatwia pozbycie się odpadów po zakończeniu wszelkich prac. Mamy kilka rodzajów pojemności!

Prawo cywilne kancelaria Poznań

Nie wszyscy wiedzą na czym polega prawo cywilne. Jako wykwalifikowany adwokat, z chęcią pomogę w trudnych sprawach związanych właśnie jeśli chodzi o prawo autorskie. Kancelaria prawna może mieć wiele różnego rodzaju spraw związanych z problemami wynikającymi właśnie z nie przestrzegania prawa autorskiego. Mało kto zdaje sobie sprawę jak mało potrzeba żeby takie prawo złamać. Zachęcam do zasięgnięcia konsultacji w naszej Kancelarii. Serdecznie zaprasza na naszą stroną internetową.

Adwokat Ełk

Oferuję usługi prawne małym i dużym przedsiębiorstwom, klientom indywidualnym oraz rolnikom. Reprezentuję klientów na każdym etapie postępowania, czyli przedsądowym, w trakcie trwania procesu sądowego oraz po zapadnięciu i uprawomocnieniu wyroku. Zajmuję się też m.in. opiniowaniem umów. Jako adwokat działam na terenie Ełku.

Radca prawny Poznań

Potrzebny Ci doświadczony radca prawny? Kancelaria w Poznaniu serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty, jaka została przygotowana przez doświadczonych prawników. Profesjonalna pomoc prawna dla firm, spółek i klientów indywidualnych. Pełną ofertę oraz dodatkowe informacje znaleźć można na naszej stronie. Wybierz doświadczonego radcę prawnego!