rejestracja znaku towarowego

By skutecznie uchronić się przed działaniem konkurencji, warto zadbać o bezpieczeństwo logo. Jako biuro BG Patent zajmujemy się świadczeniem usług prawnych z zakresu takich czynności, jak tworzenie i rejestracja znaku towarowego oraz zastrzeganie nazwy firmy. Doradzamy przedstawicielom małych oraz średnich przedsiębiorstw, a także informujemy o zmianach zachodzących w ochronie własności intelektualnej.

Prawnik Legnica

W Legnicy sprawami prawnymi różnego rodzaju m.in. rozwodami zajmuje się między innymi prawnik Anna Rakowska-Leputa. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, sporządzanie pism i wniosków, pozwów, opinii, reprezentowanie klienta podczas rozpraw. Najszybciej uzyskacie Państwo wyrok przy procesie bez orzekania o winie. Wówczas warto ustalić najważniejsze sprawy, takie jak opieka nad dziećmi czy podział majątku jeszcze przed wejściem na salę sądową. Drugim wariantem jest długotrwały proces z orzeczeniem o winie.

Kancelaria adwokacka Gdańsk

Świadcząca usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych z całego Trójmiasta kancelaria adwokacka adwokat Dominiki Fafińskiej zajmuje się przede wszystkim udzielaniem kompleksowych porad prawnych m.in. z zakresu prawa rodzinnego, karnego, czy też gospodarczego oraz reprezentowaniem klientów przed sądem. Siedziba biura znajduje się w Gdańsku.

Dezynfekcja po zwłokach

Prowadzicie Państwo hotel, albo funkcjonujecie jako spółdzielnia mieszkaniowa i dowiedzieliście się właśnie, że któraś z osób Wam podległych zmarła, popełniła samobójstwo lub została zamordowana? Każde pomieszczenie, w którym ciało przebywało koniecznie trzeba wyczyścić i tym właśnie zajmujemy się w zakresie działań firmy Gred Gruppe.

wiązki samochodowe skup

Skup wiązek samochodowych - niskie ceny, najwyższa jakość obsługi i profesjonalna współpraca na atrakcyjnych warunkach. Wybierając naszą firmę możesz liczyć na to, że korzystanie z naszych usług przyniesie Ci wiele korzyści. Chcesz dowiedzieć się, co oprócz skupu wiązek samochodowych możemy Ci zaoferować - wejdź na naszą stronę.

Ochrona danych osobowych szkolenie

Nasza kancelaria prawna zajmuje się m.in. przeprowadzaniem kursów z zakresu bezpieczeństwa informacji. Szkolenie z ochrony danych osobowych i podstaw socjotechniki to kurs, w trakcie którego uczestnicy zapoznają się z najważniejszymi ustawami i regulacjami, które decydują o sposobie przechowywania i administrowania personaliami.