Dezynsekcja po zmarłych Warszawa

Prowadzicie Państwo hotel, albo funkcjonujecie jako spółdzielnia mieszkaniowa i dowiedzieliście się właśnie, że któraś z osób Wam podległych zmarła, popełniła samobójstwo lub została zamordowana? Każde pomieszczenie, w którym ciało przebywało koniecznie trzeba wyczyścić i tym właśnie zajmujemy się w zakresie działań firmy Gred Gruppe. Dezynsekcja po zmarłych tylko u Nas!

Licytacje komornicze

Jako kancelaria, zajmujemy się eksmisjami oraz prowadzeniem aukcji ruchomości i nieruchomości na terenie Mokotowa, Wilanowa i Ursynowa. W obu przypadkach licytacje komornicze planowane są z wyprzedzeniem, a informacja o lokalizacji i cenie wywołania upubliczniona na stronie biura. Ponadto świadczymy usługi z zakresu zabezpieczania roszczeń oraz osobistych oględzin mienia.

Notariusz Bydgoszcz

Zgodnie z Notarialnym Rejestrem Testamentów z 2012 roku, każdy notariusz upoważniony jest do przeszukiwania zagranicznych rejestrów testamentów. Ponadto w naszej kancelarii w Bydgoszczy sporządzamy poświadczenia o własnoręczności podpisu i zgodności kopii lub wyciągu z oryginalnym dokumentem oraz wiele innych czynności notarialnych.

Notariusz Szczecin

Na bieżąco zajmuję się poświadczaniem zgodności kopii z okazanymi dokumentami, daty otrzymania dokumentu czy daty pozostawania przy życiu danej osoby. Jako notariusz prowadzę własną kancelarię zlokalizowaną w Szczecinie. Jestem również tłumaczem języka niemieckiego - mogę występować jako tłumacz przysięgły w sądzie.

Sprawy covidowe i odszkodowania

Nasza kancelaria radcowska zajmuje się udzielaniem pomocy w wielu gałęziach prawa. Wśród nich można wyróżnić pomoc frankowiczom przy kredytach, a także sprawy covidowe i odszkodowania. Czas pandemii pokazał nam, jak bardzo musimy przeorganizować nasze życie zawodowe i prywatne, także pod względem prawnym.

Bankructwo osoby fizycznej

Nasze biuro zajmuje się doradztwem oraz wsparciem w postępowaniach wynikających z wydarzenia, jakim jest bankructwo osoby fizycznej. Pomagamy ogłosić upadłość konsumencką, przygotowujemy niezbędne wnioski, kompletujemy wymagane dokumenty. Nasi klienci reprezentowani są przez zawodowych pełnomocników.

Ochrona obiektów

Zajmujemy się zabezpieczaniem mienia, w tym przede wszystkim budynków biurowych. Oferowana przez nas stacjonarna ochrona obiektów realizowana jest przez przeszkolonych pracowników, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie w wykonywaniu swoich obowiązków. Świadczyliśmy usługi również dla właścicieli osiedli mieszkaniowych oraz instytucji naukowych.

Lampiony nagrobne

Znicz to podstawa z którą jedzie się na cmentarz, aby pokazać, że pamięta się o bliskiej osoby i modli się za nią. Lampion granitowy, który znajduje się w naszej ofercie jest bardzo eleganckim dodatkiem na pomnik. Duży wybór sprawi, że wybiorą Państwo coś, co będzie pasowało, czy to na wkład woskowy, czy też elektryczny.

Pogrzeby Olkusz

W chwili, gdy tracimy bliską osobę, trudno nam się skupić na dopełnieniu szeregu formalności. W wielu zadaniach może wyręczyć nas zakład pogrzebowy. Zakład Pogrzebowy Moria świadczy usługi funeralne w Olkuszu. O każdej porze dnia i nocy zajmujemy się transportem ciała z miejsca zgonu do chłodni. Zajmujemy się przygotowaniem zmarłego do ostatniego pożegnania. Kompleksowo przygotowujemy ceremonię. Oferujemy krzyże, trumny, urny i wieńce. W trudnych chwilach możecie Państwo liczyć na nasze wsparcie.

upadłość konsumencka

Na stronie internetowej zostały zamieszczone informacje dotyczące usług świadczonych przez kancelarię adwokacką. Obsługiwana jest upadłość konsumencka, a także powiązane z nią sprawy. Oprócz tego pracownicy zajmują się problemami związanymi z długami, przykładowo po wzięciu kredytu we frankach. Zapraszamy do kontaktu!