rejestracja znaku towarowego

By skutecznie uchronić się przed działaniem konkurencji, warto zadbać o bezpieczeństwo logo. Jako biuro BG Patent zajmujemy się świadczeniem usług prawnych z zakresu takich czynności, jak tworzenie i rejestracja znaku towarowego oraz zastrzeganie nazwy firmy. Doradzamy przedstawicielom małych oraz średnich przedsiębiorstw, a także informujemy o zmianach zachodzących w ochronie własności intelektualnej.

Kancelaria adwokacka Gdańsk

Świadcząca usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych z całego Trójmiasta kancelaria adwokacka adwokat Dominiki Fafińskiej zajmuje się przede wszystkim udzielaniem kompleksowych porad prawnych m.in. z zakresu prawa rodzinnego, karnego, czy też gospodarczego oraz reprezentowaniem klientów przed sądem. Siedziba biura znajduje się w Gdańsku.

Dezynfekcja po zwłokach

Prowadzicie Państwo hotel, albo funkcjonujecie jako spółdzielnia mieszkaniowa i dowiedzieliście się właśnie, że któraś z osób Wam podległych zmarła, popełniła samobójstwo lub została zamordowana? Każde pomieszczenie, w którym ciało przebywało koniecznie trzeba wyczyścić i tym właśnie zajmujemy się w zakresie działań firmy Gred Gruppe.

wiązki samochodowe skup

Skup wiązek samochodowych - niskie ceny, najwyższa jakość obsługi i profesjonalna współpraca na atrakcyjnych warunkach. Wybierając naszą firmę możesz liczyć na to, że korzystanie z naszych usług przyniesie Ci wiele korzyści. Chcesz dowiedzieć się, co oprócz skupu wiązek samochodowych możemy Ci zaoferować - wejdź na naszą stronę.

Ochrona danych osobowych szkolenie

Nasza kancelaria prawna zajmuje się m.in. przeprowadzaniem kursów z zakresu bezpieczeństwa informacji. Szkolenie z ochrony danych osobowych i podstaw socjotechniki to kurs, w trakcie którego uczestnicy zapoznają się z najważniejszymi ustawami i regulacjami, które decydują o sposobie przechowywania i administrowania personaliami.

Kancelaria adwokacka Jelenia Góra

Przyjmowani są Klienci, którzy potrzebują pomocy z zakresu między innymi prawa administracyjnego, rodzinnego, karnego, a także pracy i ubezpieczeń społecznych. Kancelaria Adwokacka Bugaj z siedzibą w Jeleniej Górze zajmuje się między innymi sprawami o podział majątku wspólnego, kontakty z dzieckiem, a także o alimenty oraz rozwód.

doradca zamówienia publiczne Warszawa

Zapewniamy wsparcie prawnicze dla firm. Zamówienia publiczne to specjalność naszej kancelarii z siedzibą w Warszawie. Doradca pomoże w przygotowaniu wszystkich niezbędnych wniosków niezbędnych do kontroli. Możemy reprezentować naszych klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą. Realizujemy analizy sporządzonych ofert, udzielamy odpowiedzi na pytania do SIWZ, zajmujemy się analizą dokumentów przetargowych pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami.