Nauka języka niemieckiego

Interesują Państwa kursy języka niemieckiego? Rzeszów i ego okolice są miejscem, w którym Państwo mieszkają? W takim wypadku zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Prowadzimy w sposób profesjonalny kursy języka niemieckiego, mając na uwadze zróżnicowanie poziomów kompetencji językowych. Wykorzystujemy najnowsze i różnorodne materiały dydaktyczne, starając się doprowadzić do jak najczęstszego kontaktu uczestników z żywym językiem. Gwarantujemy wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów. Zapraszamy.

Outsourcing IT Wrocław

Działamy na zasadzie agencji pracy, zatrudniając najlepszych fachowców w branży technologii informacyjnej. Następnie tworzymy z nich zgrane zespoły, których pracę oferujemy dużym firmom - nazywa się to outsourcingiem specjalistów IT. Prowadzimy też leasing pracowniczy. Dla młodych fachowców to szansa na dobrą pracę, a dla firm na obniżenie kosztów - dzięki temu nie muszą one utrzymywać całego działu oraz płacić za pracowników składek ZUS. To bardzo przyszłościowe rozwiązania, proszę je wziąć pod uwagę.

Tablice szkolne białe

Oferujemy tablice szkolne na www.szkola-marzen.pl. To wysokiej jakości produkty idealne do zastosowania podczas zajęć lekcyjnych oraz wykładów. Dzięki naszym tablicom szkolnym można w ciekawy sposób zaprezentować czy wytłumaczyć konkretne zagadnienia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już dziś.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo ma problemy ze znalezieniem doświadczonych ekspertów oraz obsadzeniem stanowisk nie tylko kluczowych, ale również szeregowych, zapraszamy serdecznie do wizyty na stronie internetowej agencji zatrudnienia Gremi Personal. Jest to biuro zajmujące się rekrutacją pracowników z Ukrainy oraz cudzoziemców z innych krajów. Pomaga ono znaleźć nie tylko osoby do pracy fizycznej, ale także wykwalifikowanych budowlańców, architektów i innych ekspertów, którzy zapełnią lukę w Państwa firmie.