Tablice szkolne białe

Oferujemy tablice szkolne na www.szkola-marzen.pl. To wysokiej jakości produkty idealne do zastosowania podczas zajęć lekcyjnych oraz wykładów. Dzięki naszym tablicom szkolnym można w ciekawy sposób zaprezentować czy wytłumaczyć konkretne zagadnienia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już dziś.

Business english

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą szybko i skutecznie podszkolić swoje umiejętności z języka angielskiego. Szkoła Dedalus English organizuje specjalistyczne kursy Business English, stworzone z myślą o początkujących przedsiębiorcach, a także osobach chcących udoskonalić swoje słownictwo i gramatykę ściśle związaną ze środowiskiem biznesowym. Dzięki zatrudnieniu profesjonalnych native speakerów, kursanci nauczą się rozumieć ze słuchu oraz płynnie mówić w tym globalnych języku. Zacznij naukę już dziś!

Lekcje śpiewu Warszawa

Chcecie Państwo poprawić swoje umiejętności wokalne poprzez uczęszczanie na zajęcia, na których zadbamy o Waszą emisję głosu? Lekcje śpiewu Warszawa, jakie realizujemy w ramach działalności Varsztatovni to rozwiązanie, w obrębie którego możecie Państwo liczyć na zajęcia z profesjonalną i bardzo doświadczoną kadrą, która nauczy Was eksponowania wszystkich walorów Waszego głosu. Ponadto wesprzemy Was też w zakresie radzenia sobie z nerwami i napięciem, które zawsze pojawia się przecież na scenie.

Opiekun medyczny

Szkolnictwa Edukator. Zapraszamy do podjęcia nauki na kierunku opiekun medyczny w szkole policealnej w Warszawie. Kurs trwa jeden rok. Słuchacze poznają niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie pielęgnowania niesamodzielnej osoby chorej. Współpracują z personelem medycznym i terapeutycznym w zakresie opieki. Nasi kursanci podejmują praktykę i mają zajęcia w hospicjach oraz domach pomocy społecznej. Mogą zdobyć pracę w zakładach opieki, fundacjach, szpitalach itp.