Capoeira dla dzieci

Prowadzimy szkołę sztuk walki, w której Twój maluch nabierze koordynacji ruchowej i zyska dobrą kondycję pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Capoeira dla dzieci to treningi, które uczą najmłodszych współpracy, dyscypliny oraz siły ducha. Sprawdź naszą ofertę oryginalnych zajęć pozalekcyjnych z elementami muzycznymi.

Siatki wędkarskie

Niezależnie od tego, jaka metoda połowu jest Twoją ulubioną, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz sprzęt dla siebie. Posiadamy siatki wędkarskie zarówno wyposażone w krótsze jak i dłuższe przęsła. W naszym asortymencie można znaleźć zarówno produkty dedykowane dla amatorów, jak i osób zajmujących się tym sportem wyczynowo.

Najlepsze przedtreningówki

Oferujemy Wam wszystko, czego potrzebujecie do Waszego treningu aby był skuteczny i przebiegał w komfortowych warunkach. W MADOX professional supplement znajdziecie między innymi odżywki białkowe, kreatynę czy najlepsze przedtreningówki. Suplementy diety, które Wam proponujemy zwiększą wydolność Waszego organizmu i wspomogą regenerację mięśni po intensywnych ćwiczeniach.