Liofilizaty

Wyruszasz w daleką wyprawę i zastanawiasz się jaki prowiant powinieneś przygotować? W Czerwonej Komnacie stworzyliśmy szeroką ofertę zawierającą różnego rodzaju liofilizaty. Jest to pożywienie idealne na odległe podróże, o minimalnej wadze i maksymalnej ilości wartości odżywczych. Nasze produkty nie posiadają konserwantów i sztucznych dodatków, więc są polecane także dla sportowców. Na naszej stronie możesz zobaczyć jaki dokładnie skład ma proponowany przez nas schab, kurczak, risotto czy strogonow.

Capoeira dla dzieci

Prowadzimy szkołę sztuk walki, w której Twój maluch nabierze koordynacji ruchowej i zyska dobrą kondycję pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Capoeira dla dzieci to treningi, które uczą najmłodszych współpracy, dyscypliny oraz siły ducha. Sprawdź naszą ofertę oryginalnych zajęć pozalekcyjnych z elementami muzycznymi.

Obozy sportowe dla dzieci

Aktywność fizyczna, rozrywka na świeżym powietrzu, rywalizacja z rówieśnikami, moc atrakcji i niezapomniane przeżycia - nasze obozy sportowe dla dzieci to zabawa i nauka w jednym. Pod opieką doświadczonej kadry najmłodsi mogą wziąć udział w zawodach tenisowych oraz wyjazdach na terenie całej Polski.