Zajęcia sportowe dla dzieci

Jeżeli chcesz zapewnić swojej pociesze kompleksowy rozwój już od najmłodszych lat, to koniecznie zapisz ją na odbywające się w szkole Mini Basket Academy zajęcia sportowe na dzieci. Nasza wykwalifikowana i doświadczona w pracy z maluchami kadra trenerska prowadzi ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami koszykówki, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić wpływ zarówno na sferę motoryczną, jak i intelektualną. Pokażemy każdemu z naszych Podopiecznych jak czerpać radość ze sportu i na czym polega zdrowa rywalizacja!

Domy spokojnej starości Warszawa i okolice

Interesują Cię domy spokojnej starości w Warszawie i okolicach? Zakład Leczniczo-Opiekuńczy "Rodzinny" w Nowym Dworze na pewno spełni Twoje oczekiwania. Zakwaterowanie realizujemy w pokojach urządzonych i wyposażonych adekwatnie do potrzeb osób starszych i często niepełnosprawnych. Świadczymy całodobową pieczę nad pensjonariuszami przez siedem dni w tygodniu. Zatrudniamy personel medyczny i fizjoterapeutów, którzy na co dzień pracują nad kondycją i samopoczuciem naszych seniorów. Dowiedz się więcej.

zabawki dla dziewczynek

Lalki, gry, bańki mydlane i inne zabawki dla dziewczynek czekają na Ciebie tylko u nas. Jeżeli zależy Ci na tym, aby na twarzy Twojego dziecka zawsze widniał uśmiech, nasza propozycja bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. Jesteśmy całkowicie przekonani, że oferowane przez nas zabawki dla dziewczynek spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.