Stół bilardowy

Prezentujemy Państwu wysokiej jakości stoły bilardowe, wykonane z trwałych i eleganckich materiałów. Prezentowane w naszej ofercie produkty dostępne są w kilku wariantach, poczynając od klasycznych, poprzez mini, a kończąc na współczesnych. Udostępniamy także ciekawe akcesoria do naszych stołów bilardowych.

Integracja firmowa Warszawa

Chcesz zwiększyć wydajność swoich podwładnych? A może potrzebujecie nieco rozrywki? Zorganizuj spotkanie integracyjne lub teambuildingowe w Zagadkowni. Oferujemy profesjonalne przygotowanie każdego pokoju Escape Room oraz szkolenia personalne i merytoryczne dla uczestników. Po wszystkim możecie odpocząć przy podziwianiu warszawskiej panoramy. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i świetnie spędzony czas!

Gry planszowe sklep internetowy

Jeżeli zależy Wam na doskonałej rozrywce w gronie znajomych lub rodziny, to doskonałym rozwiązaniem okażą się gry planszowe. Sklep internetowy Marajo ma do zaoferowania szeroką gamę wariantów o różnej tematyce i rozwijających różnorodne umiejętności. U nas znajdziecie rozwiązania, które z całą pewnością zapewnią Wam doskonałą zabawę w trakcie długich wieczorów, a także idealnie sprawdzą się na domówkach. Zapewniamy, że wśród wielu klasycznych i nowoczesnych tytułów z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Lego Architecture sklep Wrocław

Wszystkie osoby zainteresowane kupnem zestawów z serii takich jak Mindstorms, Friends czy LEGO Architecture serdecznie zaprasza nasz sklep we Wrocławiu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje z wszystkich najpopularniejszych linii, dla dzieci w różnym wieku. Oprócz sprzedaży prowadzimy również wypożyczalnię.

impreza firmowa lublin

Organizujemy szereg eventów przeznaczonych dla zespołów, którzy chcą lepiej się poznać, a zarazem lepiej współpracować w warunkach biznesowych. Każda impreza firmowa przygotowywana przez naszą agencję w Lublinie zapewnia szereg rozrywki, a także przemyślane atrakcje, które zawsze posiadają cechy team building.