Zespół na wesele Mazowieckie

Każdy miłośnik dobrej muzyki, wybierając zespół na wesele nie pokieruje się wyłącznie ceną wykonania usługi. Bowiem to właśnie ten element organizacji ślubu może znacząco przeważyć zarówno na jego charakterze, jak i na wspomnieniach pozostających w umysłach gości oraz Młodej Pary. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Klocki lego sklep online

Od najmłodszych lat każde dziecko marzy o tym, aby tworzyć fantastyczne konstrukcje z klocków Lego. To one pozwalają stworzyć miniaturę miasta, ścigać przestępców oraz uczestniczyć w wyprawie Hobbitów i ich codziennych zmaganiach z potworami. Zestawy te pozwalają rozwijać wyobraźnię (także przestrzenną). Zapraszamy do naszego sklepu online.

Stół bilardowy

Prezentujemy Państwu wysokiej jakości stoły bilardowe, wykonane z trwałych i eleganckich materiałów. Prezentowane w naszej ofercie produkty dostępne są w kilku wariantach, poczynając od klasycznych, poprzez mini, a kończąc na współczesnych. Udostępniamy także ciekawe akcesoria do naszych stołów bilardowych.

Integracja firmowa Warszawa

Chcesz zwiększyć wydajność swoich podwładnych? A może potrzebujecie nieco rozrywki? Zorganizuj spotkanie integracyjne lub teambuildingowe w Zagadkowni. Oferujemy profesjonalne przygotowanie każdego pokoju Escape Room oraz szkolenia personalne i merytoryczne dla uczestników. Po wszystkim możecie odpocząć przy podziwianiu warszawskiej panoramy. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i świetnie spędzony czas!