źródło:www.wmozp.pl
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  9 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  9 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 lat
Nr  6. Chłopców, 50m grzbietowy  9 lat


Pierwszy Krok Pływacki - Runda II - rocznik 2004
Warszawa, 24-5-2013


Konkurencja 1
2013-05-24 - 9:45
Dziewcząt, 50m dowolny 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. MIZIK, Julia 04 MKS Ochota Warszawa 38.10
2. SZREDZIŃSKA, Gabriela 04 UKS Mg-Sports 38.51
3. KUSIEL MOROZ, Helena 04 BUKS 38.52
4. STANISZEWSKA, Karolina 04 UKS Żoliborz 40.05
5. POTIOPA, Karolina 04 MKS Ochota Warszawa 41.54
6. CEGŁOWSKA, Patrycja 04 UKS Victoria Józefów 42.25
7. BOGACKA, Paulina 04 UKS Jagiellonka 43.05
8. ZYCH, Gabrysia 04 UKS Manta Warszawa Włochy 44.02
9. KRAWCZYK, Maja 04 BUKS 44.37
10. TARASIEWICZ, Klaudia 04 MKS Polonia Warszawa 44.98
11. MISIAK, Michalina 04 UKS Victoria Józefów 45.48
12. AUGUSTYNOWICZ, Olga 04 UKS G-8 Bielany 45.68
13. KĘDZIERSKA, Aleksandra 04 UKS Victoria Józefów 45.87
14. SZMYTKE, Karolina 04 UKS Żoliborz 45.91
15. CHOJNOWSKA, Agata 04 UKS Skalar Warszawa 46.13
16. POZNACHOWSKA, Nadia 04 MKS Polonia Warszawa 46.17
17. BIDNIK, Wiktoria 04 UKS Skalar Warszawa 46.37
18. RANACHOWSKA, Aleksadnra 04 BUKS 46.89
19. KOROBLEWSKA, Klara 04 UKS Żoliborz 47.47
20. JANUS, Daria 04 UKS Żoliborz 48.98
21. SZEWCZYK, Nina 04 UKS Victoria Józefów 49.21
22. TYMIŃSKA, Zofia 04 MKS Polonia Warszawa 49.79
23. ZOWCZAK, Barbara 04 UKS Victoria Józefów 50.01
24. BRYWCZYŃSKA, Helena 04 MKS Polonia Warszawa 50.07
25. GADZIŃSKA, Emilia 04 UKS Mg-Sports 50.45
26. KRASNODĘBSKA, Karolina 04 UKS Żoliborz 50.84
27. RUTKOWSKA, Wiktoria 04 UKS Jagiellonka 51.14
28. KRZEMIŃSKA, Patrycja 04 UKS Żoliborz 51.59
29. OWCZAREK, Julia 04 UKS Manta Warszawa Włochy 52.12
30. MUZAL, Martyna 04 UKS Żoliborz 52.22
31. MORALEWICZ, Marta 04 UKS Jagiellonka 53.13
32. ŁUSZCZYŃSKA, Julia 04 BUKS 53.80
33. WYTRYKUS, Aleksadnra 04 BUKS 54.04
34. GAJCY, Natalia 04 MKS Polonia Warszawa 54.30
35. CZECH, Małgorzata 04 BUKS 54.47
36. SULEJ, Zuzanna 04 UKS Żoliborz 54.89
37. SZAŁEK, Anastazja 04 BUKS 55.70
38. SZCZEŚNIAK, Anna 04 MKS Polonia Warszawa 55.90
39. DUBIETIS, Maja 04 UKS G-8 Bielany 56.09
40. DŹWIL, Emilia 04 UKS Żoliborz 56.45
41. BARTKOWASKA, Iga 04 MKS Polonia Warszawa 56.92
42. KRZESIŃSKA, Julia 04 UKS Żoliborz 57.86
43. GOŁDA, Karolina 04 MKS Polonia Warszawa 1:01.24
44. BERENT, Magda 04 UKS Victoria Józefów 1:02.50
45. KOWALCZYK, Julia 04 UKS Jagiellonka 1:05.35
46. PISAREK, Maja 04 MKS Polonia Warszawa 1:05.65
47. KRAŚNIEWSKA, Liwia 04 UKS Jagiellonka 1:07.07
48. JUSTYNA-GRYGO, Helena 04 UKS Jagiellonka 1:08.97
49. KAWULSKA, Wiktoria 04 UKS Jagiellonka 1:09.72
50. GRZELAK, Patrycja 04 "Swimmers"Stowarzyszenie Pływa 1:22.11
DYSKW. KAŹMIEROWSKA, Nina 04 UKS Żoliborz
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW. SALONI, Anna 04 UKS Żoliborz
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW. ALEKSIEWICZ, Natalia 04 UKS G-8 Bielany
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW. DUSZYŃSKA, Sandra 04 UKS Jagiellonka 1:00.59
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW. TUREK, Maja 04 MKS Polonia Warszawa 1:07.76
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW. LEWANDOWSKA, Nikola 04 MKS Polonia Warszawa 1:15.89
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 2
2013-05-24 - 10:04
Chłopców, 50m dowolny 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. GDANIEC, Hubert 04 BUKS 35.39
2. BERNER, Szymon 04 BUKS 36.22
3. JAREK, Michał 04 MKS Polonia Warszawa 40.45
4. KORDZIAK, Witold 04 UKS G-8 Bielany 40.72
5. ADAMOWICZ, Mikołaj 04 UKS Jagiellonka 41.06
6. BIEGUŃSKI, Borys 04 UKS Pingwiny 42.53
7. DUDZIŃSKI, Tomek 04 UKS G-8 Bielany 42.96
8. LISZEWSKI, Piotr 04 UKS G-8 Bielany 43.06
9. JANCKIEWICZ, Mateusz 04 UKS G-8 Bielany 43.47
10. KRAKOWIAK, Tymoteusz 04 UKS Jagiellonka 43.67
11. SITKIEWICZ, Miłosz 04 UKS G-8 Bielany 43.94
12. SIECZEK, Oliwier 04 UKS Jagiellonka 44.93
13. KORDOWSKI, Tymek 04 BUKS 45.23
14. DOLECKI, Iwo 04 BUKS 45.31
15. PALIMONKA, Szymon 04 UKS Skalar Warszawa 45.51
16. KOZŁOWSKI, Szymon 04 BUKS 45.72
17. BĄCZEK, Krzysztof 04 BUKS 45.77
18. KOPEĆ, Antoni 04 UKS G-8 Bielany 46.39
19. WĘGIEŁEK, Julian 04 UKS Żoliborz 46.55
20. SKURA, Kajetan 04 MKS Polonia Warszawa 46.86
21. SZCZERBA, Kacper 04 UKS G-8 Bielany 47.19
22. ZAWADZIŃSKI, Stefan 04 MKS Polonia Warszawa 47.61
23. NOGAS, Oliver 04 BUKS 48.01
24. BURKIEWICZ, Jan 04 UKS Victoria Józefów 50.19
25. OLCZAK, Maciej 04 UKS Żoliborz 50.47
26. DUDKIEWICZ, Jan 04 UKS Żoliborz 50.62
27. SZCZYGŁOWSKI, Karol 04 BUKS 51.06
28. KOZUB, Aleksander 04 UKS Jagiellonka 51.66
29. BARTOSIEWICZ, Eryk 04 UKS Żoliborz 52.07
30. KALENIK, Marcin 04 UKS Manta Warszawa Włochy 52.68
31. SKRODZKI, Adam 04 UKS Victoria Józefów 52.83
32. KOROBLEWSKI, Konstanty 04 UKS Żoliborz 53.03
33. ŚLIWA, Roch 04 MKS Ochota Warszawa 53.87
34. BARAN, Maciej 04 UKS Żoliborz 54.29
35. BĄTKIEWICZ, Adam 04 BUKS 54.38
36. PŁONCZYŃSKI, Aleksander 04 UKS Jagiellonka 54.54
37. JURKOWSKI, Michał 04 UKS Żoliborz 55.66
GOŁĘBIOWSKI, Oliwer 04 "Swimmers"Stowarzyszenie Pływa 55.66
39. PUKALUK, Kuba 04 UKS Manta Warszawa Włochy 55.87
40. ZNALEŹNIAK, Adam 04 UKS Jagiellonka 56.99
GAJDAK, Przemysław 04 UKS Skalar Warszawa 56.99
42. JAKUBIK, Jeży 04 UKS Skalar Warszawa 57.10
43. KACPERSKI, Igor 04 MKS Polonia Warszawa 58.81
44. RUSZKOWSKI, Michał 04 MKS Polonia Warszawa 58.99
45. KIRYLUK, Patryk 04 MKS Polonia Warszawa 59.36
46. MALUS, Jakub 04 MKS Polonia Warszawa 1:00.08
47. BEDNARCZUK, Hubert 04 UKS Żoliborz 1:00.47
48. LARENTA, Bartosz 04 UKS Jagiellonka 1:00.56
49. KADŁUBOWSKI, Alex 04 MKS Polonia Warszawa 1:01.48
50. ORLIK, Oliwier 04 MKS Polonia Warszawa 1:01.50
51. ODZIEMCZYK, Kacper 04 MKS Polonia Warszawa 1:02.73
52. RUDZIŃSKI, Filip 04 UKS Manta Warszawa Włochy 1:02.86
53. SKOCZYŃSKI, Jakub 04 UKS Żoliborz 1:03.12
54. FRONTCZAK, Aleksander 04 UKS Jagiellonka 1:04.06
55. WALEWICZ, Mateusz 04 UKS Manta Warszawa Włochy 1:04.32
56. PARNOWSKI, Jan 04 UKS Żoliborz 1:04.60
57. BIELECKI, Mikołaj 04 MKS Polonia Warszawa 1:05.13
58. GIERSZEWSKI, Mateusz 04 UKS Jagiellonka 1:09.11
59. KASZEWIAK, Jakub 04 MKS Polonia Warszawa 1:11.30
60. TOMASZEK, Igor 04 UKS Żoliborz 1:12.88
61. JAROSZYŃSKI, Michał 04 MKS Polonia Warszawa 1:13.79
62. SIWEK, Piotr 04 UKS Żoliborz 1:14.32
63. GNOINSKI, Artur 04 "Swimmers"Stowarzyszenie Pływa 1:15.36
64. OLSZEWSKI, Kamil 04 MKS Polonia Warszawa 1:17.28
DYSKW. PODPORA, Piotr 04 BUKS
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW. KAŁASKA, Patryk 04 UKS Jagiellonka
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW. NADOLCZAK, Maksymilian 04 UKS Jagiellonka
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW. ZAPERTY, Michał 04 UKS Jagiellonka
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW. KIEŁEK, Igor 04 UKS G-8 Bielany
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW. WYTRYKUS, Alex 04 UKS Żoliborz
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW. BIAŁEK, Paweł 04 UKS G-8 Bielany 48.56
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW. IWANKOWSKI, Hubert 04 MKS Polonia Warszawa 54.80
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 3
2013-05-24 - 10:26
Dziewcząt, 50m klasyczny 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. BARYLKA, Malgorzata 04 BUKS 52.80
2. KESLER, Katarzyna 04 MKS Ochota Warszawa 53.61
3. SZEWCZYK, Nina 04 UKS Victoria Józefów 53.80
4. KACZOROWSKA, Alicja 04 BUKS 54.02
5. MISIAK, Michalina 04 UKS Victoria Józefów 54.44
6. POTIOPA, Karolina 04 MKS Ochota Warszawa 55.10
7. BIDNIK, Wiktoria 04 UKS Skalar Warszawa 55.33
8. AUGUSTYNOWICZ, Olga 04 UKS G-8 Bielany 55.56
9. SOBÓTKA, Zofia 04 UKS Pingwiny 56.13
10. KĘDZIERSKA, Aleksandra 04 UKS Victoria Józefów 57.00
11. ZYCH, Gabrysia 04 UKS Manta Warszawa Włochy 57.13
12. WAŁĘKA, Aleksandra 04 UKS Skalar Warszawa 58.60
13. BRYWCZYŃSKA, Helena 04 MKS Polonia Warszawa 1:02.38
14. BARTKOWASKA, Iga 04 MKS Polonia Warszawa 1:02.62
15. SIECZKOWSKA, Lena 04 UKS Żoliborz 1:04.41
16. JANUS, Daria 04 UKS Żoliborz 1:07.52
SALONI, Anna 04 UKS Żoliborz 1:07.52
18. KRZEMIŃSKA, Patrycja 04 UKS Żoliborz 1:09.89
19. SULEJ, Zuzanna 04 UKS Żoliborz 1:12.26
20. BERENT, Magda 04 UKS Victoria Józefów 1:12.36
21. RUTKOWSKA, Wiktoria 04 UKS Jagiellonka 1:13.23
22. MORALEWICZ, Marta 04 UKS Jagiellonka 1:18.30
23. JUSTYNA-GRYGO, Helena 04 UKS Jagiellonka 1:18.44
24. KOWALCZYK, Julia 04 UKS Jagiellonka 1:27.51
DYSKW. KOROBLEWSKA, Klara 04 UKS Żoliborz 1:06.26
K 9 - Dłonie przeniesione poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach)
DYSKW. PARADOWSKA, Marianna 04 UKS Żoliborz 1:09.39
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 4
2013-05-24 - 10:36
Chłopców, 50m klasyczny 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. GDANIEC, Hubert 04 BUKS 48.39
2. JAREK, Michał 04 MKS Polonia Warszawa 51.40
3. BIEGUŃSKI, Borys 04 UKS Pingwiny 53.54
4. BARNAŚ, Max 04 BUKS 54.76
5. URBAŃSKI, Filip 04 UKS Pingwiny 54.82
6. JANCKIEWICZ, Mateusz 04 UKS G-8 Bielany 55.37
7. NOGAS, Oliver 04 BUKS 55.95
8. SITKIEWICZ, Miłosz 04 UKS G-8 Bielany 57.93
9. JEDLAK, Bartłomiej 04 UKS Żoliborz 58.51
10. FACON, Kamil 04 BUKS 59.17
11. GRRZYBOWSKI, Oliwier 04 BUKS 59.38
12. KORDOWSKI, Tymek 04 BUKS 1:02.20
13. BARTOSIEWICZ, Eryk 04 UKS Żoliborz 1:05.69
14. KRAKOWIAK, Tymoteusz 04 UKS Jagiellonka 1:09.29
15. SKRZYPEK, Jakub 04 UKS Żoliborz 1:10.03
16. SKOCZYŃSKI, Jakub 04 UKS Żoliborz 1:21.43
17. FRONTCZAK, Aleksander 04 UKS Jagiellonka 1:26.12
DYSKW. DARDZIŃSKI, Szymon 04 BUKS 58.71
K 14 - Dotknięcie ściany jedną ręką przy nawrocie
DYSKW. WOJCIEWSKI, Łukasz 04 UKS Skalar Warszawa 1:02.56
K 9 - Dłonie przeniesione poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach)


<< TOP >>
Konkurencja 5
2013-05-24 - 10:44
Dziewcząt, 50m grzbietowy 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. MIZIK, Julia 04 MKS Ochota Warszawa 44.84
2. KESLER, Katarzyna 04 MKS Ochota Warszawa 45.08
3. KUSIEL MOROZ, Helena 04 BUKS 45.40
4. KRAWCZYK, Maja 04 BUKS 46.59
5. CEGŁOWSKA, Patrycja 04 UKS Victoria Józefów 46.77
6. RANACHOWSKA, Aleksadnra 04 BUKS 48.62
7. SZREDZIŃSKA, Gabriela 04 UKS Mg-Sports 48.76
8. STANISZEWSKA, Karolina 04 UKS Żoliborz 48.77
9. KACZOROWSKA, Alicja 04 BUKS 49.27
10. SZMYTKE, Karolina 04 UKS Żoliborz 49.55
11. BARYLKA, Malgorzata 04 BUKS 50.03
12. CHOJNOWSKA, Agata 04 UKS Skalar Warszawa 50.07
13. KAŹMIEROWSKA, Nina 04 UKS Żoliborz 51.50
14. TARASIEWICZ, Klaudia 04 MKS Polonia Warszawa 52.82
15. BOGACKA, Paulina 04 UKS Jagiellonka 53.22
16. TYMIŃSKA, Zofia 04 MKS Polonia Warszawa 53.23
17. POZNACHOWSKA, Nadia 04 MKS Polonia Warszawa 53.52
18. SOBÓTKA, Zofia 04 UKS Pingwiny 54.71
19. ALEKSIEWICZ, Natalia 04 UKS G-8 Bielany 55.53
20. KRASNODĘBSKA, Karolina 04 UKS Żoliborz 55.77
21. ŁUSZCZYŃSKA, Julia 04 BUKS 56.01
22. DUBIETIS, Maja 04 UKS G-8 Bielany 56.08
23. GAJCY, Natalia 04 MKS Polonia Warszawa 56.64
24. OWCZAREK, Julia 04 UKS Manta Warszawa Włochy 56.75
25. GADZIŃSKA, Emilia 04 UKS Mg-Sports 57.94
26. SZAŁEK, Anastazja 04 BUKS 58.33
27. WAŁĘKA, Aleksandra 04 UKS Skalar Warszawa 58.38
28. MUZAL, Martyna 04 UKS Żoliborz 58.59
29. KRAŚNIEWSKA, Liwia 04 UKS Jagiellonka 1:00.46
30. DUSZYŃSKA, Sandra 04 UKS Jagiellonka 1:01.23
31. ZOWCZAK, Barbara 04 UKS Victoria Józefów 1:01.45
32. KAWULSKA, Wiktoria 04 UKS Jagiellonka 1:02.49
33. CZECH, Małgorzata 04 BUKS 1:03.24
34. SZCZEŚNIAK, Anna 04 MKS Polonia Warszawa 1:03.30
35. LUBUKU, Alicja 04 "Swimmers"Stowarzyszenie Pływa 1:03.42
36. SIECZKOWSKA, Lena 04 UKS Żoliborz 1:03.60
37. GOŁDA, Karolina 04 MKS Polonia Warszawa 1:03.87
38. LEWANDOWSKA, Nikola 04 MKS Polonia Warszawa 1:06.00
39. DŹWIL, Emilia 04 UKS Żoliborz 1:06.12
40. KRZESIŃSKA, Julia 04 UKS Żoliborz 1:06.98
41. PARADOWSKA, Marianna 04 UKS Żoliborz 1:14.06
42. PISAREK, Maja 04 MKS Polonia Warszawa 1:14.37
43. GRZELAK, Patrycja 04 "Swimmers"Stowarzyszenie Pływa 1:16.81
44. TUREK, Maja 04 MKS Polonia Warszawa 1:17.57


<< TOP >>
Konkurencja 6
2013-05-24 - 10:59
Chłopców, 50m grzbietowy 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. BERNER, Szymon 04 BUKS 42.04
2. BARNAŚ, Max 04 BUKS 45.57
3. BĄCZEK, Krzysztof 04 BUKS 46.61
4. SIECZEK, Oliwier 04 UKS Jagiellonka 46.96
5. KORDZIAK, Witold 04 UKS G-8 Bielany 47.70
6. WYTRYKUS, Alex 04 UKS Żoliborz 48.17
7. GRRZYBOWSKI, Oliwier 04 BUKS 48.46
8. LISZEWSKI, Piotr 04 UKS G-8 Bielany 48.76
9. DUDZIŃSKI, Tomek 04 UKS G-8 Bielany 48.77
10. PODPORA, Piotr 04 BUKS 49.24
11. ADAMOWICZ, Mikołaj 04 UKS Jagiellonka 50.07
12. DARDZIŃSKI, Szymon 04 BUKS 50.59
13. KOZŁOWSKI, Szymon 04 BUKS 51.36
14. OLCZAK, Maciej 04 UKS Żoliborz 52.89
15. NADOLCZAK, Maksymilian 04 UKS Jagiellonka 52.90
16. JAKUBIK, Jeży 04 UKS Skalar Warszawa 53.26
17. KOROBLEWSKI, Konstanty 04 UKS Żoliborz 53.80
18. BIAŁEK, Paweł 04 UKS G-8 Bielany 53.81
19. URBAŃSKI, Filip 04 UKS Pingwiny 54.01
20. SKURA, Kajetan 04 MKS Polonia Warszawa 54.15
21. KALENIK, Marcin 04 UKS Manta Warszawa Włochy 54.35
22. KOPEĆ, Antoni 04 UKS G-8 Bielany 54.36
23. KAŁASKA, Patryk 04 UKS Jagiellonka 54.49
24. ZAPERTY, Michał 04 UKS Jagiellonka 54.57
25. SZCZYGŁOWSKI, Karol 04 BUKS 54.66
26. SZCZERBA, Kacper 04 UKS G-8 Bielany 54.75
27. WĘGIEŁEK, Julian 04 UKS Żoliborz 55.51
28. PUKALUK, Kuba 04 UKS Manta Warszawa Włochy 56.37
29. ZAWADZIŃSKI, Stefan 04 MKS Polonia Warszawa 56.41
30. BURKIEWICZ, Jan 04 UKS Victoria Józefów 56.49
31. DOLECKI, Iwo 04 BUKS 56.89
32. BIELECKI, Mikołaj 04 MKS Polonia Warszawa 56.90
33. PŁONCZYŃSKI, Aleksander 04 UKS Jagiellonka 56.95
34. WOJCIEWSKI, Łukasz 04 UKS Skalar Warszawa 57.17
35. BĄTKIEWICZ, Adam 04 BUKS 57.74
36. ODZIEMCZYK, Kacper 04 MKS Polonia Warszawa 57.83
37. FACON, Kamil 04 BUKS 58.10
38. KIEŁEK, Igor 04 UKS G-8 Bielany 58.26
39. IWANKOWSKI, Hubert 04 MKS Polonia Warszawa 58.29
40. BARAN, Maciej 04 UKS Żoliborz 58.40
41. KOZUB, Aleksander 04 UKS Jagiellonka 59.27
42. SKRZYPEK, Jakub 04 UKS Żoliborz 59.71
43. ŚLIWA, Roch 04 MKS Ochota Warszawa 1:00.23
44. GNOINSKI, Artur 04 "Swimmers"Stowarzyszenie Pływa 1:00.30
45. DUDKIEWICZ, Jan 04 UKS Żoliborz 1:00.74
46. ZNALEŹNIAK, Adam 04 UKS Jagiellonka 1:00.82
47. PARNOWSKI, Jan 04 UKS Żoliborz 1:01.07
48. JEDLAK, Bartłomiej 04 UKS Żoliborz 1:01.08
49. GOŁĘBIOWSKI, Oliwer 04 "Swimmers"Stowarzyszenie Pływa 1:01.56
50. WALEWICZ, Mateusz 04 UKS Manta Warszawa Włochy 1:02.02
51. ROCHOWICZ, Krzysztof 04 "Swimmers"Stowarzyszenie Pływa 1:02.45
52. KIRYLUK, Patryk 04 MKS Polonia Warszawa 1:03.16
53. SIWEK, Piotr 04 UKS Żoliborz 1:03.53
54. MALUS, Jakub 04 MKS Polonia Warszawa 1:05.20
55. RUDZIŃSKI, Filip 04 UKS Manta Warszawa Włochy 1:05.29
56. JEŻOWSKI, Aleksander 04 UKS Żoliborz 1:05.80
57. GAJDAK, Przemysław 04 UKS Skalar Warszawa 1:06.26
58. BEDNARCZUK, Hubert 04 UKS Żoliborz 1:06.61
59. KADŁUBOWSKI, Alex 04 MKS Polonia Warszawa 1:06.87
60. GIERSZEWSKI, Mateusz 04 UKS Jagiellonka 1:07.00
61. KAMIŃSKI, Antoni 04 UKS Skalar Warszawa 1:07.09
62. JAROSZYŃSKI, Michał 04 MKS Polonia Warszawa 1:08.08
63. TYMON, Ślepowroński 04 "Swimmers"Stowarzyszenie Pływa 1:08.11
64. OLSZEWSKI, Kamil 04 MKS Polonia Warszawa 1:08.64
65. KACPERSKI, Igor 04 MKS Polonia Warszawa 1:12.84
66. KASZEWIAK, Jakub 04 MKS Polonia Warszawa 1:13.98
67. JURKOWSKI, Michał 04 UKS Żoliborz 1:14.88
68. CZERMAK, Patryk 04 "Swimmers"Stowarzyszenie Pływa 1:18.05
69. ORLIK, Oliwier 04 MKS Polonia Warszawa 1:19.58
70. TOMASZEK, Igor 04 UKS Żoliborz 1:23.45
DYSKW. PALIMONKA, Szymon 04 UKS Skalar Warszawa 49.56
G 8 - Wykonanie ruchu nogą ub ramieniem nie związanego z wykonywaniem cyklu nawrotu
DYSKW. SKRODZKI, Adam 04 UKS Victoria Józefów 1:00.64
G 9 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW. RUSZKOWSKI, Michał 04 MKS Polonia Warszawa 1:02.99
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)