Polski Związek Pływacki
5
strona startowa
historia sekcji
kalendarz imprez
wyniki z zawodów
galeria foto
ogłoszenia
pliki do pobrania
porady trenerskie
archiwum wyników z poprzednich lat
kontakt
55
Warszawsko - Mazowiecki Okręgowy Zwiazek PływackiOmega Timing Polska (wyniki z zawodów)swimrankings.netwyniki na żywo z zawodów WMOZP
Szkoła Podstawowa nr.158 (z klasami pływackimi)
Zespół Szkół Sportowych nr 72 (Gimnazium nr 35,LXII Liceum Ogólno)
5Fina - Międzynarodowa Federacja PływaniaLEN - Europejska Federacja Pływania5
55555555555
5555555555
5555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555MKS Polonia Warszawa na FACEBOOK-u
d1
 
1 2 3 4
GRAND PRIX WMOZP - Runda I
roczniki 1999 i starsi

12-13.04.2013 Warszawa Polna


Obóz Pływacki dla klas 3-6

Olecko 27.04 – 05.05.2013  
 

Nabór do licealnych klas pływackich
na rok szkolny 2013/2014  w  Z.S.Sportowych  
nr 72 przy ul. Konwiktorskiej 5/7 w Warszawie
pod patronatem klubu UKS Polonia Warszawa

wiecej  


Eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

Warszawa Śródmieście 15.03.2013
wiecej  


Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat
Kraków 07-08 .03.2013

wiecej  


Zimowe  Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat
 Olsztyn 01-03 .03.2013
wiecej  

Ciechanów  Zdobyty !!!

Konrad Stępień
zwyciężca wyścigu australijskiego.

Polonia Warszawa pierwsze miejsce punktacja drużynowa.
Konrad Stępień najlepszy zawodnik według punktacji FINA.
Natalia Nienałtowska druga zawodniczka według punktacji FINA






Video z wyścigu australijskiego z udziałem Konrada

Oj...  Działo się Działo... w grudniu !!!

XXIII Memoriał Marka Petrusewicza
Międzynarodowe  Zawody  Pływackie

17-18.XI.2012 Wrocław (25m)

17-18 listopada 2012r. na pływalni AWF we Wrocławiu, przy ul. Paderewskiego 35, odbyły się XXIII zawody pływackie w ramach Memoriału Marka Petrusewicza.
Profesjonalna oprawa, organizacja, wspaniała atmosfera...to podstawa tych zawodów.
W imprezie udział wzięło 283 zawodników z 41 polskich i jednego z Czech,pływackich klubów,roczników 97, 98, 99 oraz  mastersi, a także niepełnosprawni. Dzięki temu zawody miały również integracyjny charakter.
Były to pierwsze wyjazdowe zawody w nowym składzie zawodników MKS Polonii Warszawa rocznika ’99 z trenerem Wojciechem Rodkiewiczem.
Dla naszych pływaków zawody okazały się bardzo udane, wspaniałe starty i wiele pobitych „życiówek”. W statystyce medalowej dla tej grupy wiekowej zajęliśmy I miejsce, natomiast w klasyfikacji ogólnej wysokie V miejsce, z dorobkiem 15 medali (6,5,4).


Zawody rozpoczęły się od konkurencji 100m.w stylu dowolnymmężczyzn –                  pierwsze trzy miejsca - MKS Polonia Warszawa 
1. Pawełek Paweł - 1:00.74
2. Kabziński Dominik - 1:01.53
3. Hodur Dawid - 1:01.57
8.Sieczek Adrian – 1:02.65

 
100m st.dowolnym k.
3. Żarnowska Karolina - 1:04.48
8. Mielniczuk Aleksandra – 1:07.27
9. Janiszewska Dominika – 1:07.47
 
            Ze startu na start poprawialiśmy wyniki i pozycje.
 
50m st.grzbietowym k.
2. Piekut Aleksandra - 33.83
 
100m st.klasycznym mężczyzn przy wyrównanej walce
5. Sternik Maksymilian - 1:16.98
 
100m st.motylkowym m.
2. Kabziński Dominik - 1:07.56
 
200m.sp.zmiennym k.
1. Wilk Wiktoria - 2:34.04
4. Janiszewska Dominika - 2:39.16
9. Mielniczuk Aleksandra - 2:47.67
 
200m.sp.zmiennym m.
5. Wlazłowski Damian - 2:30.16
6. Maciejewski Kacper - 2:32.94
8. Pawełek Paweł - 2:33.81
9. Sieczek Adrian - 2:34.93
10. Sternik Maksymilian - 2:36.50
 
W drugim dniu zawodów, punktem kulminacyjnym imprezy był bieg memoriałowy na 100 m stylem klasycznym chłopców. Zwyciężył Jakub Fedorowicz z rocznika 97 z MKS Wodnik Radom z czasem 1:05.57 – Gratulujemy !
 
100m.st.klasycznym k.
1. Janiszewska Dominika - 1:19.35
2. Piekut Aleksandra -  1:19.96
 
50m.st.dowolnym k.
1. Żarnowska Karolina - 28.86
6. Mielniczuk Aleksandra – 30.57
9. Szczęch Inez - 33.32
 
50m.st.dowolnym m.
2. Pawełek Paweł - 27.62
4. Hodur Dawid - 27.93
5. Wlazłowski Damian - 28.00
9. Maciejewski Kacper - 28.57
 
100m.st.grzbietowym k.
1. Piekut Aleksandra - 1:12.71
3. Wilk Wiktoria - 1:13.46
8.Szczęch Inez – 1:22.48
 100m.st.grzbietowym m.
4. Wlazłowski Damian - 1:09.31
 
50m st.motylkowym k.
3. Żarnowska Karolina - 32.61
 
50m st.motylkowym m.
1. Kabziński Dominik - 29.83
3. Sternik Maksymilian - 30.88
6. Sieczek Adrian  - 31.65
7. Hodur Dawid - 31.72
9. Maciejewski Kacper - 31.96

 
Bardzo dobre wyniki uzyskały dziewczęta w sztafetach 4x100m.zmiennym z czasem 4:46.91 zajmując 5 miejsce, oraz 4x100m.dowolnym z czasem 4:21.04
7 miejsce, biorąc pod uwagę to że rywalizowały ze starszymi od siebie zawodniczkami.
Uwieńczeniem i potwierdzeniem bardzo dobrych startów był puchar i nagroda w konkursie dla najlepszej zawodniczki rocznika ’99
dla Karoliny Żarnowskiej
i trzecie miejsce dla Pawła Pawełka .
 
 Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników i dla Trenera ! 


1 2 3 4


Osiągnięcia zawodników MKS Polonia Warszawa Sekcja Pływacka >>> wejdź


wyszukiwarka pływaka w swimrankings.net wejdź >>>
m


RANKING  ZAWODNIKÓW MKS POLONII WARSZAWA
    Najlepsze czasy - kobiety         
11 l  i młodsze
12  , 13  , 14  , 15  , 16  , 17  , 18  , 19 i starsze  open

    Najlepsze czasy - mężczyźni        
11 l  i młodsi
12  , 13  , 14  , 15  , 16  , 17  , 18  , 19 i starsi     open

  TABELA  REKORDÓW  POLSKI

kobiety: 12  , 13  , 14  , 15  , 16  , 17  , 18  ,19 i starsze  ,open

mężczyźni: 12  ,13  ,14  ,15  , 16  , 17  ,18  ,19 i starsi  ,open


  


   



d1d2
  stat4u      2010-2013   MKS Polonia Warszawa  MKS Polonia Warszawa - Sekcja Pływacka -